Duchowa Wielkanoc Dody. Oprowadziła Emila po grobie Chrystusa

Duchowa Wielkanoc Dody. Oprowadziła Emila po grobie Chrystusa Źródło: youtube.com/UniversalMusicPolska

Doda wróciła już do Polski po wielkanocnej podróży do Ziemi Świętej. Piosenkarka pokazała swojemu mężowi najważniejsze miejsca w Izraelu, włącznie z grobem Chrystusa, akcentując w ten sposób duchowe znaczenie wyjazdu.

Doda spędziła Święta Wielkiej Nocy w Ziemi Świętej. Nie obyło się bez przeszkód natury organizacyjnej. Przez pomyłkę gwiazda poleciała wraz z mężem do pobliskiej Jordanii. Po kilku godzinach logistycznych potyczek zameldowali się jednak w Jerozolimie.

Doda i duchowa wycieczka gwiazdy do Izraela

-  Przez pomyłkę trafiliśmy do Jordanii, która okazała się... piękna! Udało nam się również dotrzeć do Jerozolimy w ten świąteczny okres, co miało dla mojego wierzącego męża niesamowitą wartość! - napisała na Instagramie pod jednym ze zdjęć z Izraela piosenkarka.

Pobyt w Izraelu miał dla pary szczególne znaczenie. Mąż Dody jest bowiem osobą głęboko wierzącą. Nie był wcześniej w Ziemi Świętej, dlatego w trakcie wyjazdu był szczególnie przejęty i skoncentrowany. Chciał efektywnie wykorzystać sposobność wyjątkowej wycieczki w szczególnie ważnym dla chrześcijan czasie.

Doda miała już wcześniej okazję odwiedzić Izrael. Bogatsza o to doświadczenie pokazywała najważniejsze miejsca stolicy niczym wprawiony przewodnik. Para była m. in. przy Ścianie Płaczu, wzięła też udział w wyjątkowej drodze krzyżowej. Śladami Chrystusa Doda i Emil przeszli wszystkie stacje. Odwiedzili też grób Jezusa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

– Emil był poruszony, zatrzymywał się na każdej stacji, mimo pogarszającej się pogody chciał wszystko zwiedzić. Ponieważ mieszkałam w Izraelu, jak miałam 20 lat, starałam się być jego przewodnikiem – wspomina Doda w rozmowie z "Super Expressem".

Sama piosenkarka podkreśla, że pobyt w Izraelu okazał się dla niej mistycznym przeżyciem. W Wielkanoc, najważniejsze święto chrześcijan, para nie zapomniała o symbolicznym podzieleniu się jajeczkiem. Doda i Emil wrócili do Polski już bez żadnych przeszkód.

fot. dodaqueen/Instagram

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  4. Poranna wiadomość wstrząsnęła całym stanem. Samolot Beechcraft BE58 rozbił się, nikt nie przeżył
  5. Kolejne porażające fakty ws. oskarżeń o gwałt. Rzekoma ofiara wyłudziła od Bieniuka 400 tysięcy?!
  6. Dwór książęcy i poddani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje książę Jan, o jego śmierci poinformował syn Henryk

źródła: Super Express, Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News