Doda zabrała głos w sprawie nowego konfliktu dwóch wielkich gwiazd TVN. Sytuacja między Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek staje się coraz bardziej napięta, a celebrytki nie odpuszczają. Piosenkarka nie pozostała bezstronna.

Doda jest jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Utalentowana wokalistka od wizerunku pierwszej skandalistki III RP wiele lat temu zasłużenie przeszła na pozycję szanowanej artystki.

Zaistniała w show-biznesie wyzywającymi kreacjami, mocną muzyką i często kontrowersyjnymi wypowiedziami. Jej karierę napędziło również małżeństwo z Radosławem Majdanem, byłym bramkarzem wielu polskich i zagranicznych klubów oraz reprezentantem kraju na MŚ w piłce nożnej w 2002 roku.

Sam sportowiec również stał się celebrytą dzięki drugiej żonie. Niestety ich związek nie trwał długo, a małżeństwo rozpadło się w kilka lat po ślubie. Sporo również zajęło obojgu rozwodnikom znalezienie nowych, stałych partnerów.

W 2016 roku Majdan wyszedł za wschodzącą, a dziś wielką gwiazdę telewizji TVN Małgorzatę Rozenek. Dorota Rabczewska natomiast w tym roku wyszła za swojego przyjaciela Emila Stępnia.

Konflikt Rozenek i Rusin

Choć Radosław Majdan utrzymuje doskonałe stosunki ze swoją pierwszą żoną, to z Dodą nie idzie mu już tak łatwo. Media podają, że wynika to z osobistej niechęci Małgorzaty Rozenek, która zakazała ukochanemu zamieniania nawet słowa z wokalistką.

Jak sama Rabczewska powiedziała, Majdan na imprezach branżowych udaje, że jej nie widzi. Nie jest to jednak koniec niesnasek między wielkimi diwami.

Kilka dni temu rozpoczęła się prawdziwa wojna domowa w TVN, której stronami są Kinga Rusin i właśnie Małgorzata Rozenek. Paniom poszło o wiele spraw, ale najbardziej o kosmetyki i podejście do kobiet.

Rozenek stwierdziła, że Rusin wykorzystuje swoją walkę o prawa zwierząt w sposób instrumentalny do promocji marki swoich kosmetyków, których największą wartością reklamową jest właśnie brak testowania na zwierzęta. Powiedziała również, iż prowadząca DDTVN atakuje kobiety.

Rusin odpowiedziała w sposób, który dosłownie zamknął usta „Perfekcyjnej pani domu”. Wytknęła jej, że pomimo tego, że mówi, że dba o zwierzęta, reklamuje markę, którą testuje na nich swoje produkty. Potwierdziła również, że atakuje kobiety, które uprawiają hipokryzję, oraz te, które uwodzą cudzych mężów. Był to oczywiście przytyk do Hanny Lis.

Doda reaguje na wojnę w TVN

Była żona obecnego męża Małgorzaty Rozenek postanowiła włączyć się do tej dyskusji. Wokalistka uderzyła w Rozenek i wzięła stronę Rusin.

– Zauważyłam, że branża, która wspiera Rusin, nie obraża personalnie Rozenek. Natomiast ci, którzy wspierają Rozenek (głównie rodzina) robią to w kierunku Rusin notorycznie. Wyzywanie jej od obrzydliwych, toksycznych osób na Instagramie czy łamach gazety nie jest w porządku. Wolę poczytać mocne argumenty niż wyzwiska kierowane w kierunku kobiety przez mężczyzn. Jak ona ma sama odpierać ten atak? – napisała.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kosmiczne sumy za samo wyjście na ściankę! Gwiazda Rodzinki.pl jest rekordzistką
  2. Piotr Fronczewski nie mówi o swoim rodzinnym dramacie. Przez zdradę wiele stracił
  3. Będziemy mieć elektroniczne dowody osobiste. Od kiedy? Jak to działa?

Czy Doda i Małgorzata Rozenek kiedykolwiek się pogodzą?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Ciężko chore gwiazdy. Zmagają się z okropną chorobą każdego dnia

Znani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]

źródło: plotek.pl

loading...

Zobacz również