Doda
screen/youtube/przeAmbitniPL
Patryk Korzec - 14 Grudnia 2018

Długo próbowała to ukryć. Doda przeżywa koszmar, to straszne

Doda przez bardzo długi czas była jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Kobieta szokowała swoim zachowaniem, strojami oraz wyjątkowo odważnymi wypowiedziami, w ostatnim czasie jednak zdecydowanie się uspokoiła. Teraz postanowiła ujawnić koszmar, z którym walczy od bardzo dawna. 

Doda zyskała ogromną popularność dzięki dołączeniu do zespołu Virgin. Jako wokalistka mogła szaleć i w pełni z tego korzystała - zaskakiwała swoich fanów niezwykłymi kreacjami, odważnie podkreślała swoje wdzięki, nie bała się również głośnych i kontrowersyjnych wypowiedzi. Powszechnie wiadomo, że w większości pomysł na swoją karierę opierała na skandalach oraz licznych kontrowersjach. Nie bała się głośno mówić również o swoim życiu prywatnym i bliskich, jednak w ostatnim czasie zauważono, że Doda się uspokoiła i dojrzała. Rzeczywiście rzadko bywa teraz w mediach i nie dochodzi wokół niej do wielu ekscesów, niespodziewanie jednak zgodziła się wyjawić coś, co ukrywała przed światem bardzo długo.

Doda przeżywa koszmar, który starała się ukryć

Doda jakiś czas temu podzieliła się ze swoimi fanami tragiczną informacją o śmierci ukochanej babci. Celebrytka bardzo ją kochała i często określała mianem najbliższej osoby - jedynej, która ją rozumiała. Choć kobiety czasem miały odmienne poglądy, zawsze pozostawały wobec siebie lojalne. - Babcia np. bardzo żałowała, że sobie zrobiłam tatuaż ze skrzydłami. Ubolewała i pytała, jak można zamalować takie piękne ciało. Mimo jednak różnic, jakie między nami czasem występowały ze względu na dzielący nasz wiek, zawsze mnie bardzo wspierała. Ona była bardzo silna. Kiedyś kupiłam jej samochód i miała w nim dwa wypadki. Jeden z nich nie powstrzymał ją, by tego samego dnia pójść później na imieniny - wspomina gwiazda. Od śmierci minęło już wiele czasu i wszyscy myśleli, że Doda choć trochę pogodziła się z sytuacją. Teraz okazuje się, że w związku z nadchodzącymi świętami cały koszmar powrócił, a gwiazda przyznała, że do tej pory ukrywała przed fanami swój ogromny żal i smutek po stracie bliskiej osoby.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej

Pierwsze święta bez ukochanej babci

Babcia gwiazdy zmarła w tym roku, nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą zatem pierwszymi bez jej obecności przy rodzinnym stole. Takie sytuacje zawsze rodzą smutek i żal, w przypadku Dody jest on jednak o wiele większy i bardziej tragiczny. Babcia była dla niej najbliższą osobą, przez ostatnie miesiące nie dała rady poradzić sobie ze stratą, a ten szczególny czas z pewnością tego nie ułatwi. - Zawsze spędzałam święta z babcią. Celebrowaliśmy podwójnie, bo babcia miała urodziny 20 grudnia – wspomina gwiazda w rozmowie z Faktem. Pani Pelagia zmarła w czerwcu ku wielkiej rozpaczy wnuczki. – W tym roku to nie będą fajne święta. Boję się ich i tego, jak to wszystko będzie wyglądało i wcale się z nich nie cieszę - wyznała ze smutkiem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Aleksandra Popławska – kto to? Gwiazda nago w Playboy
  2. Fanom disco polo spadły skarpetki z wrażenia. Gwiazdy postanowiły zszokować nagością
  3. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
  5. Wyciekły zdjęcia Anny Przybylskiej z 1994 roku! Wbiją Was w fotel
mucha_wstep16 najsławniejszych Polek, które rozebrały się dla PlayboyaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News