Doda chciałaby żyć bez strachu. Niestety, nie jest jej to dane

Doda chciałaby żyć bez strachu. Niestety, nie jest jej to dane Źródło: screen/youtube/Magazyn Gala

Doda w ostatnim czasie bardzo mocno angażuje się w sprawy społeczne w naszym kraju. Reaguje na wszystkie informacje, które poruszają społeczeństwo, a teraz zdecydowała się na wstrząsające wyznanie. Gwiazda chciałaby zacząć żyć w spokoju i bez strachu, ale wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie nie będzie to możliwe.

Doda jeszcze do niedawna była jedną z najbardziej kontrowersyjnych i głośnych gwiazd w świecie polskiego show-biznesu. Nie stroniła od szokujących komentarzy i ujawniania pikantnych szczegółów ze swojego życia osobistego, jednak w ostatnim czasie całkowicie zmieniło się jej podejście do kwestii kariery i życia publicznego. Obecnie Doda zdecydowanie bardziej chroni swoją prywatność i niechętnie zabiera głos w sprawach intymnych. Stara się angażować w problemy społeczne i nagłaśniać sprawy istotne dla Polaków, a teraz zdecydowała się na wstrząsające wideo. Okazuje się, że jej największym marzeniem jest spokojne i bezpieczne życie oraz występowanie, jednak nie jest jej to teraz dane.

Wzruszający apel Dody do Polaków

Jedna z najbarwniejszych polskich piosenkarek nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. W związku z tragicznymi wydarzeniami, które miały miejsce wczoraj wieczorem na scenie gdańskiego WOŚP, Doda wystosowała do swoich obserwatorów wzruszający apel na Instagramie. - To dopiero początek. Ludzie sami na siebie nakręcili spiralę nienawiści i ludzie powinni ją zatrzymać. Ataki medialne i hejt już dawno przekroczyły wszelkie granice. Wczoraj również życia. [...] Artystom powtarzają: chcesz pracować, musisz być gruboskórny. Żaden człowiek nie ma tak grubej skóry, której nie przebije nóż - możemy przeczytać. Jak widać Doda coraz bardziej obawia się o swoje życie w związku z atakiem na prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Dalsza część jej wpisu również nie pozostawiała żadnych wątpliwości.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doda szczerze mówi o swoich obawach

Tekst Dody skierowany do fanów był naprawdę długi i niezwykle poważny, biorąc pod uwagę dotychczasową narrację piosenkarki. Kobieta jeszcze do niedawna unikała wypowiadania się w tak istotnych kwestiach, a swoją sławę budowała raczej na odważnych stylizacjach i celebryckich skandalach. - To nie wynik polityki, tylko przyzwolenie na hejt, który już dawno wyszedł poza cywilizowane formy, a teraz wziął ze sobą nóż. Niebawem będzie to pistolet, który wymierzy "sprawiedliwość" za krzywdy. Jestem artystką i co tydzień wychodzę na scenę i nadal pragnę to robić bez strachu... - mogliśmy przeczytać na jej InstaStory. W obliczu ostatnich sytuacji wszystko wskazuje na to, że wychodzenie na scenę bez strachu nie będzie dane ani Dodzie, ani żadnej polskiej gwieździe. Z całą pewnością jeszcze przez bardzo długi czas zachowanie napastnika z Gdańska pozostanie w pamięci wszystkich Polaków. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Zamachowiec Adamowicza został ZMASAKROWANY. Trafił na SOR
  2. Przełom ws. zamachu na Pawła Adamowicza. Prokuratura ujawniła NOWE, szokujące fakty
  3. Ksiądz zapowiedział, że NIE będzie modlił się za walczącego o życie Pawła Adamowicza
  4. Małgorzata Kożuchowska: syn gwiazdy to najbardziej urocze dziecko w show-biznesie. Rozpłyniecie się
  5. Ewa Farna: waga gwiazdy znów uległa zmianie. Piosenkarka wygląda wspaniale
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News