Partner Dody zdradzał ją "w ramach relaksu". Kontrowersyjne słowa kochanki

Partner Dody zdradzał ją "w ramach relaksu". Kontrowersyjne słowa kochanki Źródło: Screen/youtube/grabari.pl

Doda była zdradzana przez byłego partnera w wyjątkowo bezwzględny i okrutny sposób? Kochanka jej exchłopaka właśnie zdecydowała się na zaskakujące i kontrowersyjne wyznanie.

Doda przez lata budowała swój wizerunek na skandalach oraz kontrowersjach, jednak wydawało się, że wraz z poznaniem Emila S., te praktyki dobiegną końca. Głośno mówiła o swojej zmianie i skupieniu się na rodzinnym życiu, jednak przeszłość znów dała o sobie znać. 

Zaledwie kilka dni temu na jaw wyszło, że do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko celebrytce, a teraz na jaw wychodzą nowe fakty. Zgodnie z najnowszymi informacjami miała szantażować swojego byłego ukochanego intymnymi i kompromitującymi go nagraniami, a teraz okazuje się, że Doda przez długi czas była bezwstydnie przez niego zdradzana. Cała prawda ujrzała światło dzienne, bo głos w sprawie zdecydowała się zabrać kochanka Emila H. To, co powiedziała, jest wyjątkowo kontrowersyjne i z pewnością wiele osób wprawi w osłupienie. 

Wielka afera wokół Dody i jej byłego partnera

Ostatnie trzy lata były dla piosenkarki prawdziwym wyzwaniem. Doda bezustannie zmagać się musi z sądowymi problemami, a wszystko przez jej byłego partnera. Teraz jednak na jaw wyszły nowe fakty, które stawiają piosenkarkę w bardzo złym świetle. Miała rzekomo szantażować swojego byłego ukochanego kompromitującymi zdjęciami, które dostarczone zostały już do prokuratury. 

- H. przekazał zdjęcie, na którym widać, że ktoś penetruje go analnie wibratorem. Z wielkim żalem nie umiem powiedzieć, kto to robi ani, tym bardziej, co to za zdjęcia. Zapraszam media do sądu. Przekonamy się o tym wspólnie - napisała w internecie Doda. 

Chwilę później w sieci pojawił się kolejny wstrząsający wpis, którego autorem była znana w Polsce transseksualistka, Rafalala. 

- Nie przypominam sobie, żeby Doda robiła mi fotki - napisała na swoim Facebooku cytując wpis celebrytki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doda była wielokrotnie zdradzana. Szokujące wyznanie kochanki

Teraz Rafalala po raz kolejny zdecydowała się zabrać głos i w rozmowie z "Super Expressem" odważyła się powiedzieć wyjątkowo kontrowersyjne słowa. Okazuje się, że Emil H. zdradzał Dodę bez żadnych skrupułów i to najprawdopodobniej zdjęcia z nią wywołały cały skandal.

- Tak, to było w tamtym okresie. Akurat byłam wtedy sama. Nie szukałam też nikogo na stałe. To było raczej… w ramach relaksu i zabawy - czytamy. 

Jednocześnie na jaw wyszło, że to prawdopodobnie właśnie przez Emila zdjęcia w ogóle ujrzały światło dzienne. 

- Zdjęcie zostało zrobione na prośbę Emila. Może to on wysłał je komuś i nie dotrzymał dyskrecji - sugeruje rozżalona Rafalala. 

Doda nie chce komentować zarówno całej sprawy, jak i najnowszych doniesień. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  2. Siostra Wojciecha Szczęsnego ZGINĘŁA. Tragiczne okoliczności śmierć szokują do dziś
  3. TVP podało dramatyczną informację. Polak umierał na oczach bezsilnych lekarzy
  4. Przed chwilą miał miejsce najostrzejszy stosunek świata. 3 mężczyzn nie żyje, kobieta w szpitalu
  5. Dramat Waldusia z Kiepskich. "Jest zrozpaczony, nie wyobraża sobie życia"
  6. To jakieś szaleństwo. Media: 13-letni syn Anny Przybylskiej ma dziewczynę

Źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News