Doda nie chce mieć dzieci. Powód podzielił społeczeństwo

Doda nie chce mieć dzieci. Powód podzielił społeczeństwo Źródło: Instagram - Doda

Mama kojarzy się z osobą, która zawsze dba o swoje dzieci i stawia je na pierwszym miejscu. Wydawałoby się, że każda dziewczynka chciałaby zostać kiedyś matka, jednak w tym wypadku jest zupełnie inaczej. Swoje zdanie w tej sprawie wyraziła znana piosenkarka.

Mama stara się czuwać nad tym, by dzieciom niczego w życiu nie zabrakło. Próbuje również zrobić wszystko, by te mogły cieszyć się z pięknych chwil podczas swoich najmłodszych lat. Walczy o to, by najmłodsi po czasie dobrze wspominali to, co działo się podczas pierwszych lat ich życia, gdy mogli spędzać je w otoczeniu rodziców. Wydaje się, że jest to marzenie każdej kobiety, jednak prawda jest zupełnie inna. 

Doda postanowiła wypowiedzieć się w temacie, który od bardzo wielu lat zastanawiał jej fanów. Niektórzy zachodzili w głowę, dlaczego pomimo tylu lat w związku celebrytka wciąż nie zdecydowała się na macierzyństwo. Przez długi czas znana piosenkarka unikała komentarza w tej sprawie, jednak pod naciskiem pytań ostatecznie doczekaliśmy się z jej strony jasnej deklaracji na temat jej poglądów.

Mama to dobra rola dla Dody?

Gwiazda polskiej muzyki od dłuższego czasu związana jest z Emilem Stępniem, wcześniej wiedzieliśmy o jej związkach między innymi z Radosławem Majdanem czy Adamem Darskim. Często pojawiały się plotki, jakoby piosenkarka miała zajść wkrótce w ciążę, jednak okazywały się one jedynie niepotwierdzonymi doniesieniami. Ostatecznie sama wokalistka zabrała głos w tej sprawie.

Postanowiła jednoznacznie powiedzieć swoim fanom, dlaczego nigdy nie zdecydowała się na macierzyństwo i jakie ma poglądy na wychowywanie dzieci. Jej wypowiedź mogła zaskoczyć część sympatyków, którzy spodziewali się, że już wkrótce Doda doczeka się potomstwa. Wygląda jednak na to, że będzie zupełnie inaczej, jak mówi sama piosenkarka.

Doda nie widzi siebie jako mama

- Nie chcę mieć dzieci. I uważam, że każda kobieta ma prawo do takiej decyzji. To nie tak, że nie lubię dzieci, po prostu nie czuję, że spełnię się jako matka. Nie mam instynktu macierzyńskiego i się tego nie wstydzę. Dla jednych macierzyństwo to życiowy cel, dla innych nie. Obie postawy są fantastyczne, żadna decyzja nie jest gorsza ani lepsza. Zamiast wysyłać je na durne kursy sześciu języków, dałabym im sport i muzykę. Muzyka uwrażliwia, a sport hartuje ducha. Zabrałabym im też telefon a dałabym coś o niebo cenniejszego - swój czas - twierdzi gwiazda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Z tej wypowiedzi wynika, że Doda rzeczywiście nie widzi siebie jako mama. Zanosi się na to, że rozsiewający plotki fani będą musieli obejść się smakiem, bo celebrytka wyklucza swoje macierzyństwo w najbliższym czasie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak DZIŚ wygląda Bogumiła Wander? Operacje plastyczne zniszczyły jej twarz [ZDJĘCIA]
  2. Gdzie mieszka Edyta Wojtczak? Warunki mieszkaniowe legendy TVP was ZSZOKUJĄ!
  3. Nowotwór zaatakował kobietę w ciąży. Dramatyczna operacja, dwa życia w rękach lekarzy
  4. Katarzyna Dowbor skrywa ogromny dramat. Była bita i dręczona
  5. Dwie wielkie telewizje zaplanowały hitowy wieczór. Będziemy wyrywać sobie pilota z rąk
  6. Czym teraz zajmie się Justyna Żyła? "Pakuję walizki i uciekam"

źródło: Wiesz

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News