Dramat piosenkarki. Pomylili Dodę z prostytutką

Dramat piosenkarki. Pomylili Dodę z prostytutką

Doda jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych artystek i piosenkarek na polskiej scenie i w show-biznesie. Kiedyś robiła ogromną karierę muzyczną, a w ostatnim czasie swoich sił próbuje przed kamerami. Zawsze szokowała swoimi wypowiedziami, jednak tego co powiedziała teraz nikt się nie spodziewał. 

Doda swoją karierę muzyczną rozpoczęła pod koniec lat 90., kiedy to stawiała swoje pierwsze kroki na scenie. Równo w 2000 roku wygrała przesłuchanie i dostała się do nowo powstałego zespołu Virgin, mimo tego, że miała zaledwie 16 lat. Wszystkie późniejsze projekty i występy artystki związane były z licznymi skandalami zarówno gdy chodziło o stroje artystki, publiczne zachowanie czy też wypowiedzi. W ostatnim wywiadzie kobieta dała radę połączyć to wszystko w jeden wielki skandal - publicznie wyznała, że przez swoje stroje często brana jest za prostytutkę i damę do towarzystwa.

Doda: "Biorą mnie za prostytutkę"

Doda w swoim najnowszym wywiadzie publicznie określiła, że przez swoje stylizacje często uważana jest za ekskluzywną damę do towarzystwa. Przyznaje, że jej często skąpe ubrania wywołują takie reakcje zwłaszcza w zagranicznych hotelach, gdzie nie brakuje obcokrajowców. - Już abstrahując od mojego stroju, który wygląda tak jakbym naprawdę szła w Dubaju ostro na klientów. Jak w hotelu są jacyś zagraniczni goście i stoją ze mną w windzie, a obok mnie są menedżer, ochroniarz i ja w tym stroju... I oni nie wiedzą trochę, co mają zrobić, bo wyglądam jak taka ekskluzywna pani do towarzystwa, która minęła się z powołaniem - powiedziała Rabczewska w rozmowie z House of Makeup. Dalej jednak podkreślała, że takie stroje są konieczne, gdy ktoś robi karierę taką, jak ona. - Gdybym wyszła na scenę bez makijażu, wszyscy by krzyczeli: Doda, Doda, gdzie jest Doda? Niech wyjdzie. Weźcie tę dziewczynę z chóru kościelnego gdzieś na bok, bo zajmuje statyw - dodała artystka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kontrowersyjny wizerunek Doroty Rabczewskiej

Nie jest to pierwsza, ani z pewnością nie ostatnia wypowiedź Dody, która wzbudziła kontrowersje i dyskusje. Oczywiście pojawiły się głosy fanów, którzy w pełni rozumieją piosenkarkę i lubią jej sceniczne stroje, jednak głosów sprzeciwu było zdecydowanie więcej. Wielu internautów twierdziło, że takie stroje wiążą się z pewnymi przykrościami i zakładając je nie można liczyć na taryfę ulgową związaną z działalnością na scenie. - To że jesteś gwiazdą nie oznacza, że gołe nogi czy biust nie przyciągną uwagi - komentuje internauta. - Wybierając taki wizerunek chyba liczyłaś, że będą brali cię za zakonnicę? - kpi drugi.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Lewandowska na liście najbogatszych. Wiadomo ile ma pieniędzy
  2. Ostateczne rozwiązanie sporu Polski z UE! Zapadła decyzja, PiS pogrążony
  3. Popek w zupełnie nowej roli. „Zakonserwowali” go
Następny artykuł