Doda bardzo cierpi. Wreszcie zdecydowała się o tym opowiedzieć

Doda bardzo cierpi. Wreszcie zdecydowała się o tym opowiedzieć Źródło: https://www.instagram.com/p/Bn3b6bMBJWl/?hl=pl&taken-by=dodaqueen

Doda przeżywa dramat. Artystka właśnie zdecydowała się opowiedzieć o swojej prywatnej tragedii za pomocą mediów społecznościowych. Na jej profilu pojawiła się niepokojąca wiadomość. Co się stało z polską królową popu?

Doda niedawno pożegnała swoją ukochaną babcię. O zdarzeniu postanowiła poinformować swoich fanów za pomocą Instagrama. Wspomniała, jak głęboka i czysta więź była między nią a zmarłą. Później odszedł piesek wokalistki. Jak radzi sobie z traumą po odejściu bliskich?

Doda przeżyła ogromne tragedie. Jak sobie radzi z problemami?

Dwa miesiącu temu Doda poinformowała o śmierci babci. - Dziś w wieku 92 lat zmarła moja babcia ukochana babcia, która wychowywała mnie razem z rodzicami, która mieszkała ze mną od dziecka, która śpiewała mi pierwsze kołysanki... Jej ostatnim życzeniem z trzech było, żebym nie przestawała śpiewać. Cieszyła się, że po 30 latach znowu spotka się z dziadkiem... Teraz będziesz mogła mnie pilnować razem z nim już cały czas - napisała pod zdjęciem na swoim Instagramie. Później, zmarł ukochany piesek wokalistki. Teraz wokalistka poinformowała, że premierę swojej nowej płyty musi przesunąć. - Moja kreatywność jest obecnie na zerowym poziomie. Odkąd zmarła moja babcia, przytępiła mi się chęć do tworzenia. Z każdym dniem jest trochę lepiej, więc myślę, że powoli będę wracać do formy. Już napisałam kilka tekstów na nową płytę, ale o muzyce w ogóle nie myślę. Nie chciałabym, żeby nowe piosenki były wyłącznie smutne, więc po prostu chcę przeczekać ten okres - napisała Doda.

Kariera wokalistki

Wciąż jest na topie. Doda, pomimo kontrowersji na temat jej prywatnego życia nie znika z list przebojów, a jej koncerty cieszą się niesłabnącą popularnością. Zaczynała jako nastolatka od występów w Teatrze Buffo. Mediom dała się poznać po udziale w programie "Bar", gdzie zaczęła dbać o  swoją popularność. Szybko zaczęła być kojarzona ze skandalami i odważnymi wypowiedziami. I choć tamta dziewczyna nie przypomina dzisiejszej kobiety - nieco mniej wulgarnej wokalistki, wielu nie może zapomnieć jej dawnego image'u.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Burzliwe związki polskiej królowej popu dodają jej popularności. Niegdyś związana z Radosławem Majdanem, po rozstaniu, opowiadała mediom o zdradach piłkarza. Związana była także z Nergalem, którego wspierała podczas choroby. Związek z Emilem sprawił, że zaczęła mieć problemy z wymiarem sprawiedliwości. Teraz, szczęście znalazła u boku producenta filmowego Emila Stępnia. Jemu powiedziała "sakramentalne tak". Nie wiadomo jednak, kiedy piosenkarka dojdzie do siebie po traumatycznych przejściach. Jedno jest pewne, nawet w taki chwilach może liczyć na swoich fanów.Najlepsze newsy dnia:

  1. Ariana Grande nie może się pozbierać. Piosenkarka przerywa karierę
  2. Największa gwiazda Przyjaciółek rezygnuje z kariery! Wszystko przez sprawy rodzinne
  3. Gwiazda Rodzinka.pl jest w ciąży! Co dalej z jej karierą?!
Następny artykuł