Apel Dody po śmierci Adamowicza. Reakcja gwiazd jest wzruszająca

Apel Dody po śmierci Adamowicza. Reakcja gwiazd jest wzruszająca

Doda zaskoczyła swoich fanów. Kontrowersyjna wokalistka postanowiła zaapelować do polskich artystów po śmierci Pawła Adamowicza. Prośba wokalistki wzrusza i zapowiada wielki koncert ku czci zmarłego polityka.

Doda to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych i budzących emocje wśród polskich fanów show-biznesu wokalistek. Gwiazda polskiej estrady jest bardzo wstrząśnięta wydarzeniami, które rozegrały się w trakcie gdańskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W swoim apelu, który skierowała do przedstawicieli polskiej sceny, poprosiła o upamiętnienie Pawła Adamowicza, który w dramatycznych okolicznościach pożegnał się ze swoim życiem. Czy gwiazdy pomogą w pięknej inicjatywie?

Doda zaprasza gwiazdy do oddania hołdu Adamowiczowi

O swoich planach dotyczących upamiętnienia Pawła Adamowicza gwiazda poinformowała za pomocą swoich social mediów. W swojej prośbie wokalistka zespołu Virgin zaapelowała do polskich artystów, aby wraz z nią wystąpili w koncercie, który będzie głosem sprzeciwu przeciwko nienawiści, z jaką zmagał się, chociażby tragicznie zmarły prezydent Adamowicz. Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu mężczyzna otrzymywał różnorakie pogróżki ze strony przedstawicieli polskiej prawicy, a Młodzież Wszechpolska wydała jakiś czas temu jego "akt zgonu" politycznego. - Nagrywam tę wiadomość zmotywowana tym, co piszą do mnie fani. Kiedy odsłuchałam swoją piosenkę "Znak pokoju" zrozumiałam, że napisałam ją 15 lat temu i przez 15 lat nic się nie zmieniło. Mam prośbę do wszystkich muzyków, może zrobimy coś razem w duchu tego utworu? Przekażmy sobie znak pokoju, zjednoczmy ludzi pod sceną. Zróbmy koncert, ale nie tak, że telewizja nas wynajmuje na wykon - zróbmy coś od siebie sami. Niech każdy artysta opowie, jak przeżywa hejt na własnej skórze. Możemy tym pomóc swoim fanom i zrobić kawał dobrej roboty - mówiła Rabczewska na Instagramie. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM

Wzruszająca reakcja gwiazd

Wiadomość, jaką zostawiła Doda na swoim Instagramie bardzo szybko znalazła swoich odbiorców w postaci gwiazd. Do planowanej przez Dorotę Rabczewską akcji już teraz włączyło się wielu wybitnych przedstawicieli polskiej estrady. Swój udział w przedsięwzięciu potwierdził chociażby Michał Szpak, Beata Kozidrak i Bajm, Julia Wieniawa, Gosia Andrzejewicz czy Mandaryna. Do wzięcia udziału w imprezie zaproszone zostały także Justyna Steczkowska i Edyta Górniak, które jeszcze nie potwierdziły swojej obecności. Czy działalność Dody zjednoczy Polaków w ciężkich chwilach? Nie mamy jeszcze informacji dotyczącej daty organizacji zapowiadanego przedsięwzięcia, ale wiemy, że gwiazdy zrobią wszystko, aby uczcić pamięć uwielbianego przez gdańszczan prezydenta. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Córka Jurka Owsiaka zabrała głos. Założyciel WOŚP może być z niej dumny
  2. Dzieci i młodzież w Polsce dotyka straszna choroba! Będzie coraz gorzej
  3. Ta staruszka przeżyła Holokaust! Teraz została brutalnie pobita
  4. Katarzyny Dowbor ma dwójkę dzieci. Kim są i co robią w życiu?
  5. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Gwiazda inkasuje POTĘŻNE kwoty za koncerty
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News