Mało kto wiedział, że Doda zajmuje się wynajmem luksusowych apartamentów. Te wnętrza powalają, mamy zdjęcia

Mało kto wiedział, że Doda zajmuje się wynajmem luksusowych apartamentów. Te wnętrza powalają, mamy zdjęcia Źródło: Facebook/Doda

Doda znana jest wszystkim jako gwiazda estrady. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że wokalistka ma też żyłkę do biznesu i obecnie zajmuje się również wynajmowaniem luksusowych apartamentów. Kiedy zobaczycie t wnętrza, to będziecie zachwyceni.

Doda przede wszystkim kojarzona jest szerszej publiczności ze swojej działalności artystycznej, ewentualnie ze skandali obyczajowych, w których swojego czasu często brała udział. Mało kto jednak wie, że diwa estrady zajmuje się również innymi rzeczami. Ostatnio próbuje swoich sił w branży nieruchomości i wynajmuje luksusowe apartamenty. 

Doda rozszerza działalność 

Doda jest obecnie jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, której kariera rozwija się wspaniale. Celebrytka zdecydowanie nie może narzekać na brak pieniędzy, ale mimo to postanowiła zaangażować się w poboczny biznes. 

Gwiazda zajmuje się obecnie wynajmowaniem luksusowych mieszkań. Wnętrza tych apartamentów odpowiadają barwnemu stylowi Dody. Cena za noc w tych pomieszczeniach jest poza zasięgiem większości osób, bo celebrytka oczekuje godziwej zapłaty za luksus. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Powalające wnętrza apartamentów Dody 

Wokalistka poinformowała o swojej działalności w branży nieruchomości za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Facebooku. Przedstawiła również zdjęcia pomieszczeń, które można u niej wynająć. Jej Electric Queen Loft to 35-metrowy apartament, w którym królują piękne przedmioty i różnego rodzaju gadżety.

Apartament znajduje się na modnym warszawskim Mokotowie. Posiada przeszklony sufit w sypialni po to, żeby można było w nocy obserwować gwiazdy. Wnętrze tego mieszkania jest dość krzykliwe i ekstrawaganckie, ale w końcu to Doda jest jego właścicielką. Raczej nikt nie spodziewał się po celebrytce stonowanych i spokojnych kolorów. 

Do dyspozycji gości przygotowana została sauna i bar. Prywatność zwiększają natomiast dźwiękoszczelne szyby. W apartamencie dominują mocne, jaskrawe barwy. Wszystko jednak składa się na spójną całość i urzeka obietnicą relaksu i pławienia się w luksusie. W dekorowaniu wnętrz pomagało wokalistce Pogotowie Wnętrzarskie. Trzeba przyznać, że udało się im uzyskać wyjątkowy i piorunujący efekt.

Z pewnością nie każdy odnajdzie się w takim klimacie, ale jeżeli ktoś ma podobny gust do Dody, to powinien czuć się w tych pomieszczeniach jak w raju. Osoby, które chciałyby spędzić noc w luksusowych apartamentach celebrytki, muszą się liczyć z wydatkiem wynoszącym kilkaset złotych. 

Źródło: Facebook/Doda

ZOBACZ TAKŻE

  1. Nie żyje słynna sportsmenka. Zmarła po długiej chorobie, na którą umierają miliony Polek. Osierociła 9-letnią córkę
  2. Ujawniono prawdę dotyczącą małżeństwa Aleksandry Kwaśniewskiej! Tego NIKT się nie spodziewał. Szok
  3. Zapłakane 13-miesięczne dziecko wyszło samo z domu. Gdy policjanci je odprowadzili, oniemieli
  4. Prezes TVP zapamięta to do końca życia. Kurdej-Szatan ostro o wyrzuceniu jej ze stacji, nie przebierała w słowach
  5. Nagła dymisja wiceministra PiS. Znamy powód, sytuacja jest bardzo poważna i tragiczna
  6. Agnieszka miała kochanka i próbowała pozbyć się swojego partnera. Wybrała wyjątkowo perfidny sposób

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News