Dramat Dody, odczuwa ogromny ból. Przejmujące słowa o największym błędzie jej życia, ostrzega nieświadomych Polaków

Dramat Dody, odczuwa ogromny ból. Przejmujące słowa o największym błędzie jej życia, ostrzega nieświadomych Polaków Źródło: youtube.com/Polsat

Doda już od kilku tygodni walczy z bólem, którego nie potrafi zwalczyć. Nie działają tutaj leki, a lekarze rozkładają ręce. Gwiazda sama przyznała, że wszystkie problemy są konsekwencją jej zachcianki - teraz ostrzega Polaków przed błędem.

Doda nade wszystko ceni swoje zdrowie. Nie raz zaznaczała, że bez zdrowia nic większego nie można osiągnąć, choćby się było nie wiadomo jak upartym. Dziś zmaga się z poważnymi dolegliwościami.

Doda od dłuższego czasu odczuwa ogromny ból, nigdy tak nie cierpiała

Polska gwiazda już od grudnia zeszłego roku usilnie walczy z polepszeniem swojego stanu zdrowia, niestety na próżno. Z dnia na dzień pojawiły się u niej poważne problemy, które mają ogromny wpływ na to, co robi na co dzień. Doda cierpi na głośne szumy w uszach oraz męczące piski - przy takich niedogodnościach trudno jej pracować, a co dopiero wypoczywać. Wszystko przez jedną małą rzecz.

Doda czuła się na tyle niekomfortowo, że odwołała wszystkie koncerty, spotkania oraz uprzedziła, że nie pojawi się na żadnej imprezie branżowej. Uciekła z Warszawy, aby hałasy nie potęgowały jej bólu. Chociaż nadal występują, to nie są tak odczuwalne jak w ruchliwym mieście. Piosenkarka twierdzi, że nawet się już do tego przyzwyczaja. Dziś twierdzi, że założenie aparatu ortodontycznego było jednym z największych błędów w jej życiu.

"Ja już odwrotu nie mam, ale wy zastanówcie się 100 razy"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Gdybym miała jeszcze raz zakładać aparat, to nigdy w życiu bym go nie założyła. Aparaty ortodontyczne są dla ludzi, którzy na serio mają problemy, a nie kaprys. Ja miałam totalnie zdrowy zgryz, nie miałam problemów ze stawami żuchwowo-skroniowymi. Wszystko to pojawiło się wraz z moją decyzją, która jednak była błędem. Chciałabym, żeby więcej ortodontów mówiło o plusach i minusach zakładania aparatów dla urody jedynie. Ale cóż... po miesiącu latania po wszystkich lekarzach... osteopatach i fizjoterapeutach powiem Wam jedno: ja już odwrotu nie mam, ale wy zastanówcie się 100 razy - uprzedza cierpiąca Doda.

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazda „Przyjaciółek” jest w ciąży. Pokazała ukochanego i duży brzuszek
2. Świat polskiego filmu w żałobie. Nie żyje wybitna artystka, ogromna strata

Doda szukała pomocy u najlepszych doktorów i profesorów w swojej dziedzinie. Jest znana z tego, że na swoim zdrowiu nie oszczędza. Niestety tym razem pieniądze nie są w stanie przywrócić jej stanu zdrowia sprzed noszenia aparatu. Gwiazda uprzedza też, żeby nie wierzyć lekarzom, którzy na ból szczęki przepisują melisę. Podzieliła się też informację, że 15 lutego, w swoje urodziny, chce zagrać koncert. Ma nadzieję, że publika dopisze mimo, że planuje by występ był cichszy niż dotychczas.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najczęstsze objawy zaburzeń hormonalnych. Wiele osób je bagatelizuje
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Życie malutkiego wcześniaka zawisło na włosku. Lekarz włożył go do plastikowej reklamówki, powód poraża
  4. Co się z nim stało? Boczek z Kiepskich drastycznie się zmienił, nie przypomina samego siebie
  5. Widok tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Tragiczne zdjęcia Królowej życia w sieci, ogromne cierpienie

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News