Doda powinna zostawić podobne sceny w sypialni? W sieci pojawiło się zdjęcie tylko dla dorosłych

Doda powinna zostawić podobne sceny w sypialni? W sieci pojawiło się zdjęcie tylko dla dorosłych Źródło: Instagram/dodaqueen

Doda sama wstawiła do internetu zdjęcie, dla dorosłych na którym pokazała bardzo dużo. Po jego publikacji, w internecie zawrzało. Niektórzy uważają, że takie rzeczy powinna zostawić do sypialni.

Doda od samego początku kariery, słynęła z kontrowersyjnego wizerunku. Gdy zaczynała jako wokalistka zespołu rockowego Virgin, szybko zrobiło się o niej głośno. Jej wyzywające stroje i skandale obyczajowe sprowadziły na nią zarówno fale krytyki, jak i popularności. Mimo że od początków jej kariery minęło lat, gwiazda pod tym względem wiele się nie zmieniła.

Doda pokazała zdjęcie tylko dla dorosłych

Doda wstawiła ostatnio na Instagrama zdjęcie w wyjątkowo skąpym stroju, do tego w dosyć wyzywającej pozie. Zebrała ogromną liczbę polubień, bo prawie 33 tysiące, a także ponad 200 komentarzy. Nie da się ukryć, że obok takiego zdjęcia znanej skandalistki trudno przejść obojętnie.

- Sesja zdjęciowa na wernisaż. 11 marca wystawa - napisała Doda.

Gwiazda oznaczyła przy tym profil Mateusza Motyczyńskiego, dyrektora popularnej wśród celebrytek marki Be My Lilou. Wcześniej dużo plotkowano rzekomym romansie pomiędzy nim, a Dodą. Jednak jakiś czas temu gwiazda sama przyznała, że Motyczyński jest jej przyszywanym kuzynem i informacje o ich związku są nieprawdziwe.

Spór między fanami Dody

Zdjęcie wywołało bardzo żywiołową reakcję internautów. Nie ma co się dziwić, bo Doda wciąż jest w świetnej formie fizycznej i przyciąga spojrzenia wielu mężczyzn. Pod zdjęciem celebrytki ujawniło się wielu wielbicieli jej urody, a fanki komentowały równie aktywnie co fani. Jednak nie wszyscy byli zachwyceni, zarzucano jaj także zbyt wyzywający strój.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Zmysły rozpalone do czerwoności - pisał internauta.

- Dorota, jesteś jak wino - czytamy dalej.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili. Kochały go tysiące Polaków, pogrążona w żałobie rodzina przekazała dramatyczne informacje

2. Ogromny hejt na szcześcioraczki z Polski. Fala okrucieństwa

- Żeby tak zapozować do zdjęcia, że mimo tyłka na pierwszym planie patrzysz na twarz. Mega - komentowała fanka.

- Pani Doroto, czas dorosnąć, obudzić się i zacząć naprawdę żyć - dla siebie i męża. Za moment nie zostanie nikt i nic. Życzę dobrych, mądrych decyzji i prawdziwego szczęścia - pisała internautka, której zdjęcie się najwyraźniej nie spodobało.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Organizm, który niedawno przeszedł chorobę, wymaga specjalnego traktowania. Warto wiedzieć, jak o niego zadbać
  2. Z ostatniej chwili: Robert Lewandowski kontuzjowany. Nie zagra przez dłuższy czas
  3. Ogromny dramat, morze łez, totalna rudera. Katarzyna Dowbor musiała natychmiast zareagować
  4. Ile widzisz koni na obrazku? Odpowiedź wyjawia ukrytą prawdę na twój temat
  5. Usłyszał dziwne dźwięki dochodzące z grobu swojej żony, wtedy dokonano odkrycia. Nie mógł uwierzyć własnym oczom
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News