Doda prowokuje w Wigilię. Wraca dawna skandalistka i królowa?

Doda prowokuje w Wigilię. Wraca dawna skandalistka i królowa? Źródło: Instagram / dodaqueen

Doda zaplanowała na Wigilię coś takiego, że wszyscy znowu spojrzą na nią jak na królową skandali. Czyżby polska artystka wracała do starego wizerunku, który miał na celu szokować wszystkich, którzy na nią spojrzą?

Doda, czyli Dorota Rabczewska, na początkach swojej kariery muzycznej przyzwyczaiła wszystkich Polaków do tego, że królowa jest tylko jedna. Doda śpiewająca do różowego mikrofonu, w lateksowym wdzianku na niebotycznie wysokich obcasach była prowokatorką, która podczas każdego wywiadu wprawiała dziennikarzy w osłupienie. 

Doda na Święta Bożego Narodzenia wraca do zaskakiwania 

- Odkąd moja mama zachorowała na raka, już nigdy nie opuściłam świąt. Dodatkowo ostatnie święta były tragiczne, bo i u taty został zdiagnozowany nowotwór. Na szczęście rodzice wyszli z tego, ale nie wyobrażam sobie po tym, co przeszliśmy, dobrze się bawić w tak szczególny dzień bez nich - wyznała Doda. 

Chociaż świąt Bożego Narodzenia nie spędza już w ciepłych krajach, tylko w rodzinnym mieście, to Doda nie przestaje zaskakiwać. Tym razem postawiła na nietypowe ubranie, które zaskoczyło wszystkich mieszkańców Ciechanowa.

Doda postawiła na odważną stylizację

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wigilia w rodzinnym Ciechanowie była powodem do zaprezentowania świątecznej stylizacji. Doda wracając do starych nawyków, postanowiła zaskoczyć wszystkich swoim strojem. 

Założyła na siebie ciepłą kurtkę, ogromny szalik z napisem "Doda", a do tego swoim starym zwyczajem włożyła dramatycznie krótką spódnicę i kozaki za kolano na wysokim obcasie. Chociaż zima w tym roku nie należy do wyjątkowo mroźnych, to jednak odważna stylizacja Dody może być niemałym zaskoczeniem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rzeczy, których nie wolno robić w Wigilię. Przynoszą nieszczęście na kolejny rok, lepiej uważać
2. Syn Królikowskiego opublikował straszne zdjęcie. Trudno utrzymać na nim wzrok

Doda już dawno nie zaskakiwała swoim strojem. Niedawne zdjęcia i wywiady pokazywały Dodę w mniej ekstrawaganckim wydaniu. Dziś Doda znowu zaczyna prowokować swoim wyglądem, ciekawe, czy gwiazda wróci już całkiem do starych nawyków. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zatrzymali go i wlepili mandat w wysokości 4 tys. złotych. Powód był poważny
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie
  4. Wodecki tuż przed śmiercią miał podjąć życiową decyzję. Nie zdążył, wyszło po latach
  5. Agata Duda nagrała życzenia dla Polaków. Jej stylizacja zwala z nóg

źródło: wp

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News