Doda dopiero po 20 latach ujawniła wstrząsającą prawdę. Smutne, tylko najbliżsi wiedzieli

Doda dopiero po 20 latach ujawniła wstrząsającą prawdę. Smutne, tylko najbliżsi wiedzieli Źródło: instagram.com dodaqueen

Doda przez 20 lat milczała, a fani nawet nie zdawali sobie sprawy, że wszystko było zupełnie inne, niż im się wydawało. Dopiero po dwóch dekadach artystka zdecydowała się na ten krok i wyznała smutną prawdę.

Doda pracuje ostatnio na pełnych obrotach, realizując film "Dziewczyny z Dubaju", będący ekranizacją książki o tym samym tytule. Celebrytka co jakiś czas uchyla fanom rąbka tajemnicy, jednak stara się nie pokazywać zbyt wiele. Tymczasem postanowiła znaleźć chwilę, by za pośrednictwem mediów społecznościowych odnieść się do zupełnie innej sprawy. 

Po 20 latach Doda wyznała smutną prawdę 

Wiele osób już zdążyło zapomnieć, że w 2000 roku Dorota Rabczewska wygrała casting na wokalistkę zespołu Virgin. Choć grupa miała już nagraną całą płytę, nie znalazła się żadna wytwórnia, która chciałaby ją wydać. Doda mimo to coraz lepiej radziła sobie w show-biznesie, co pozwoliło jej rozwinąć karierę solową. Od tamtej pory artystka stale jest na językach, a ostatnio, za sprawą upływu 20 już lat jej działalności, postanowiła wrócić pamięcią do początków. Na Instagramie opublikowała kasetę zespołu Virgin i opowiedziała, jak wszystko wyglądało za kulisami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Ten relikt przeszłości przypomina mi, jak długo już pracuje w szołbiznesie. 20 lat minęło błyskawicznie. Mój pierwszy kontrakt fonograficzny z Universal Music Polska podpisali za mnie rodzice, bo byłam niepełnoletnia. Ówczesna szefowa wytwórni powiedziała wcześniej sławne już słowa, że nie podpisze ze mną kontraktu, bo „nic z tego nie będzie, bo To pyskaty dziecior i będą z nią same problemy - zaczęła Doda.

W dalszej części Rabczewska zdradziła, że choć początki nie były łatwe, a większość osób zupełnie nie wierzyła w jej potencjał, założyciel zespołu Virgin, Tomek Lubert, postanowił zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę - na Dodę. Finalnie opłaciło się to nie tylko jemu, ale przede wszystkim młodziutkiej wówczas Dorocie, które jest dziś jedną z szerzej rozpoznawalnych twarzy show-biznesu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat właśnie przekazał informację o zagrożeniu życia i zdrowia. Wiemy, kogo dotyczy

2. Kiedy powstanie szczepionka na koronawirusa. Podano najwcześniejszą datę

- Tomek Lubert -założyciel zespołu Virgin, trzasnął wtedy drzwiami, pokazując środkowy palec i powiedział, że w takim razie zespół nie wyda tej płyty u nich. Po godzinie Kontrakt był podpisany,a Katarzyna Kanclerz myliła sieć. Po 20 latach jestem tu, gdzie jestem, od czasu do czasu poprawiając swoją koronę. Muszę jej oddać jednak Honor w jednej kwestii ....były ze mną same problemy. No cóż ,mogłam zostać każdym, lecz wybrałam bycie sobą. Kaseta z 2002 roku - dodała. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Ten relikt przeszłości przypomina mi jak długo już pracuję w szołbiznesie😳20 lat minęło błyskawicznie.Mój pierwszy Kontrakt fonograficzny z Uniwersal music podpisali za mnie rodzice bo byłam niepełnoletnia. Ówczesna szefowa wytwórni powiedziała wcześniej Sławne już słowa, że nie podpisze ze mną kontraktu bo „nic z tego nie bedzie bo To Pyskaty dziecior i będą z nią same problemy”. Tomek Lubert -założyciel zespołu Virgin ,trzasnął wtedy drzwiami pokazując środkowy palec i powiedział, że w takim razie zespół nie wyda tej płyty u nich. Po godzinie Kontrakt był podpisany,a Katarzyna Kanclerz myliła się. Po 20 latach jestem tu gdzie jestem od czasu do czasu poprawiając swoją koronę. Muszę jej oddać jednak Honor w jednej kwestii ....były ze mną same problemy😈. No cóż ,mogłam zostać każdym lecz wybrałam bycie sobą💁‍♀️ kaseta z 2002 roku🤯

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia na drodze. Nie żyje trzech młodych sportowców. Mieli zaledwie 20 lat, policja bada przyczyny wypadku
  2. Hitowe odkrycie, kotlety schabowe z niebywałą niespodzianką. Lepszych nie jadłeś
  3. Masz na suwaku litery YKK? Ważny znak, każdy powinien wiedzieć, co oznacza
  4. Kobieta nastawiła i włączyła pranie. Nagle usłyszała z bębna dziwny dźwięk, otworzyła drzwi i zamarła
  5. Monika zapraszała gości na ślub. Nie przyjdą, powód doprowadził ją do furii
  6. TVP przekazało dramatyczną wiadomość. Nic nie można było zrobić, potwierdzono śmierć

Źródło: Instagram 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News