Doda w końcu skomentowała ciążę Rozenek. Wbiła jej szpilę, bez litości

Doda w końcu skomentowała ciążę Rozenek. Wbiła jej szpilę, bez litości Źródło: youtube

Doda skomentowała ciążę Małgorzaty Rozenek. Wielu czekało na ten komentarz, jednak chyba mało kto spodziewał się z jej ust takich słów. Niewiele wystarczyło, by wbiła jej niezłą szpilę.

Doda nie od razu zdecydowała się na skomentowanie ciąży żony Radosława, z którym niegdyś ona sama była związana. Choć wokalistka wielokrotnie podtrzymywała, że kibicuje związkowi swojego byłego partnera, internauci nie mogli doczekać się, aż ta odniesie się do błogosławionego stanu celebrytki. 

Największe marzenie Majdana właśnie się spełnia 

Od kilku dni media aż huczą od informacji na temat trzeciej ciąży Małgorzaty Rozenek. Nie było tajemnicą, że Majdanowie długo starali się o wspólnego potomka, dlatego z tym większą dumą poinformowali, że wiosną przyszłego roku na świecie pojawi się owoc ich miłości. Jako pierwszy z małżonków cudowną nowinę potwierdził Radosław, który po raz pierwszy zostanie tatą.

Były piłkarz zawsze chciał spełniać się w roli ojca, a będąc jeszcze w związku z Dorotą Rabczewską, otwarcie mówił, że jego największym marzeniem jest syn, któremu nadałby imię Mauro, na pamiątkę jego przyjaźni z Argentyńczykiem Mauro Cantoro, z którym grał w Wiśle Kraków. Wówczas plany rodzicielskie Radosława uwzględniały Dodę, jednak związek zakończył się fiaskiem, a im nie udało się doczekać maleństwa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Doda w końcu komentuje ciążę Rozenek

Media szybko zaczęły dociekać komentarza Dody chcąc dowiedzieć się, jak zareagowała na wieść, że jej były ukochany spełni swoje ojcowskie marzenie. Fakt postanowił zapytać wprost, jak zapatruje się na prawdopodobieństwo, że urodzi się syn i otrzyma imię, jakie ona i Radek chcieli nadać swojemu dziecku. Co prawda para nie pochwaliła się jeszcze płcią maleństwa, jednak media nieoficjalnie donoszą, jakoby już w czerwcu miał urodzić się trzeci syn Rozenek. 

Dzisiaj grzeje: 1. Zwycięzca Eurowizji walczy o życie. Lekarze dają mu maksymalnie 4 lata 

2. Będzie niebezpiecznie. Ogłoszono alerty dla aż 10 województw, zacznie się już za kilka godzin

Doda krótko skwitowała temat, wbijając tym samym niezłą szpilę przyszłym rodzicom. Wyraźnie podkreśliła, że ona i jej mąż nie mieliby nic przeciwko, aby odstąpić Majdanom imię "Mauro". 

- Proszę bardzo. My z mężem raczej nie skorzystamy - wyznała.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Anna Lewandowska pokazała ciążowy brzuszek. Dziecko naszego napastnika przyjdzie na świat już niebawem
  3. Poruszające informacje dot. Ewy Drzyzgi. Nie mieli litości
  4. Marzą wam się świąteczne przysmaki od Gessler? Lepiej od razu wziąć kredyt, ceny są nie do przełknięcia
  5. Lekarze ostrzegają, 64% Polaków ma tę przypadłość. Mało kto wie, że prowadzi do groźnego nowotworu

Źródło: radio zet 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News