Doda nie miała litości, powiedziała wszystko o Majdanie. Zdradziła bolesne szczegóły, pozostała trauma

Doda nie miała litości, powiedziała wszystko o Majdanie. Zdradziła bolesne szczegóły, pozostała trauma Źródło: Jan BIELECKI/East News

Doda zdecydowała się w końcu przerwać milczenie i ujawnić całą prawdę o byłym mężu Radosławie Majdanie. Artystka nie zamierzała okazać litości, wyznając wszystkie tajemnice. Okazuje się, że piłkarz zdradzał ją na potęgę, ta teraz zmaga się z okropną traumą.

Doda i Majdan, jako para, to, jak oboje twierdzą, rozdział zamknięty. Ich małżeństwo dobiegło końca lata temu, a teraz oboje układają sobie życie na nowo. Ona od blisko dwóch lat jest szczęśliwą żoną Emila, a Radek mężem Małgorzaty Rozenek i od niedawna też dumnym ojcem małego Henia. Choć wokalistka wielokrotnie podtrzymywała, że stara się "wymazać" Majdana z przeszłości, a przynajmniej pamięci, są rzeczy, o których zwyczajnie nie może zapomnieć. Z uwagi na ostatnie wydarzenia z jej życia postanowiła ujawnić prawdę. 

Doda ostro o Majdanie. Nie zamierzała okazywać litości 

Ostatnio Dorota Rabczewska z dumą obwieściła fanom, że zaangażowała się w nowy projekt - została producentką ekranizacji książki "Dziewczyny z Dubaju". Jest to historia polskich kobiet uprawiających prostytucję w Dubaju. W rozmowie z portalem Przeambitni.pl wokalistka zdradziła, że podchodzi do tego bardzo personalnie, a opisywana w książce historia przywołuje jej na myśl niemiłe wspomnienia dotyczące, jak sama przyznała, licznych zdrad Majdana. Ten miał ponoć wielokrotnie korzystać z usług prostytutek, gdy trwał w małżeństwie z Rabczewską.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Trudno było mieć pretensje do jednej, skoro było ich aż tyle, że ciężko było zliczyć. To musiałaby być pretensja zbiorcza - mówiła Doda w rozmowie z dziennikarzem Przeambitni.pl.

Artystka podkreśla jednak, że długo pracowała nad tym, by wymazać z pamięci traumatyczne przeżycia. Nie było to łatwe, bo gdy związała się z Majdanem była jeszcze młodą dziewczyną, kształtującą swoje życie emocjonalne. Na szczęście, dzięki Emilowi w końcu udało jej się osiągnąć cel. Jak dodała na łamach Przeambitni, podczas przygotowań do filmu nie chciała rozmawiać z osobami kierującymi tym biznesem. Było to dla niej zbyt trudne. 

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili: Przełom w walce z COVID-19 w Polsce? Rozpoczęto produkcję najnowszego leku

2. Pierwsze objawy białaczki. Bardzo łatwo je przegapić

- Zwłaszcza, że tam przewijały się nazwiska, które były mi bliskie i byłoby mi po prostu przykro, nie wiedziałabym jak się zachować - dodała, w rozmowie z dziennikarzem Przeambitni, Dorota Rabczewska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fasolka szparagowa z bułką tartą jest ukochanym letnim daniem wielu osób. Niektórzy dodają do niej jeszcze 2 nietypowe składniki
  2. Media podają dalej tragiczną informację. Niestety, nie żyje trzykrotny mistrz olimpijski, wielka strata dla świata sportu
  3. Watykan potwierdził przykre doniesienia. Chodzi o papieża Franciszka
  4. Rząd zniósł kluczowy dla wielu Polaków zakaz. Już od 1 lipca
  5. Pojedziesz zatankować i ostro się zdziwisz. Zmiana obejmie wszystkich kierowców
  6. Klinika onkologiczna wstrzymuje przyjęcia nowych pacjentów. Odnotowano koronawirusa u kilkunastu osób

Źródło: Przeambitni 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News