Doda przyłapana na gorącym uczynku. Zdjęcia wypłynęły do internetu, ręce opadają

Doda przyłapana na gorącym uczynku. Zdjęcia wypłynęły do internetu, ręce opadają Źródło: Piotr Molecki/East News

Doda została przyłapana przez dziennikarzy Fakt na gorącym uczynku. Gwiazda zdecydowała się złamać przepisy, a zdjęcia ze zdarzenia szybko obiegły sieć. Internauci nie dowierzają w to, co widzą.

Doda kolejny raz zaskakuje internautów. Tym razem jej zachowanie nie zostało przyjęte z entuzjazmem. W sieci pojawiły się komentarze, że takie zachowanie, jest nie do przyjęcia. Co takiego zrobiła gwiazda?

Media huczały od plotek Doda w końcu się przyznała 

W ostatnich dniach w mediach często pojawia się Dorota Rabczewska, znana lepiej, jako Doda, a to za sprawą wiadomości, która pojawiła się niedawno. Po tej informacji, z każdej strony napływały do niej gratulacje. Wszyscy wiedzieli już ,dlaczego wcześniej przeszła niesamowitą metamorfozę, której zazdrościła jej każda kobieta w Polsce. 

Niestety, najnowsze doniesienia o gwieździe nie są już tak pozytywne, jak wcześniejsze. Doda została przyłapana przez Fakt na gorącym uczynku, który nie przypadł do gustu internautom. Nikt się nie spodziewał, ze gwiazda zdecyduje się na takie zachowanie. 

DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Doda przyłapana na gorącym uczynku 

Jak przekazał Fakt, Doda została złapana na gorącym uczynku. Papparazzi uchwycili ją, gdy wysiadała z samochodu, który zaparkowała w niedozwolonym miejscu. Samochód został zaparkowany na widocznych białych pasach, gdzie obowiązuje bezwzględny zakaz pozostawiania samochodu. Mandat za to wykroczenie wynosi 500 złotych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Małgorzata Rozenek pokazała pierwsze wspólne zdjęcie swoich dzieci. Jeden szczegół zwrócił uwagę, bardzo rzadki widok

Doda po wyjściu z samochodu, wybrała się z koleżanką na obiad, niewiele robiąc sobie z łamania przepisów drogowych. Zdjęcia szybko obiegły sieć. Internauci nie mogą uwierzyć, że piosenkarka zdecydowała się na zaparkowanie samochodu w niedozwolonym miejscu, by mieć bliżej do restauracji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Alarm dla wszystkich od FSA. Mylił się każdy, przenigdy nie myj mięsa z kurczaka przed gotowaniem
  2. Tragiczna śmierć młodziutkiej gwiazdy. Miała wielki talent, szczegóły wypadku mrożą krew w żyłach
  3. Kupiła jajka w supermarkecie. Miesiąc później stało się najbardziej niebywałe, zdjęcie zwala z nóg
  4. Pięć lat po śmierci żony dostał ręcznie napisany list. Przeczytał jego treść i zaczął płakać, prawda wyszła na jaw
  5. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków powyżej 75. roku życia
  6. Polsat przekazał wiadomość z ostatniej chwili. Widzowie zaniemówią, ogromne zaskoczenie i radość

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News