Pilny apel Dody do fanów. Mogą stracić pieniądze

Pilny apel Dody do fanów. Mogą stracić pieniądze Źródło: Instagram/Doda

Doda apeluje do swoich fanów, którzy mogą stać się ofiarami oszustów. Artystka prosi, aby internauci mieli się na baczności i nie ulegali manipulacjom oszusta.

Doda boi się o dobro swoich fanów, którzy już zwracają się do wokalistki z wielkim żalem, informując ją, że właśnie zostali oszukani. Ktoś podszywa się pod Dodę i próbuje wyłudzić od jej słuchaczy pieniądze. Chodzi o naprawdę spore sumy w zamian za rzekome spełnienie marzeń.

Doda ostrzega fanów: "Wyłudzają pieniądze za spotkanie ze mną"

Doda zawraca się z ważnym apelem do swoich fanów, którzy mogą stać się ofiarami oszustów. W ostatnim czasie na Facebooku powstało fejk-konto popularnej wokalistki, które łudząco przypomina jej oficjalny fanpage. Konto ma dokładnie to samo zdjęcie profilowe, a także podobne opisy i kontakty. Rzecz w tym, że tym z kontem wokalistka nie ma nic wspólnego. Ktoś podszywa się pod nią i próbuje w ten sposób od fanów wokalistki wyłudzić pieniądze. W zamian za sporej wielkości opłatę oszust oferuje fanom Dody spotkanie "sam na sam" z wokalistką, co oczywiście później nie ma miejsca, bo po wpłaceniu pieniędzy kontakt z oszustem urywa się. Doda apeluje - "nie dajcie się oszukać". To wprawiony manipulator, który zdaniem gwiazdy jest "chory psychicznie".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Gwiazdor Polsatu chorował na nowotwór. NIKOMU nie powiedział o śmiertelnej chorobie, walczył w samotności
2. Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie

 - Kochani, prawdopodobnie dostaniecie taką wiadomość od tego psychicznie chorego użytkownika, który od miesięcy podkrada moje zdjęcia i filmy, zakłada takie same profilowe i mimo że nie mam swojego konta na Facebooku, gdyż zostało ono zablokowane. (...) Na Messengerze [oszust - przyp. red.] podszywa się pode mnie i prowadzi konwersacje z nieświadomymi fanami. Wyłudza pieniądze za spotkanie ze mną, do którego nigdy nie dochodzi - czytamy na Instagramie wstrząśniętej wokalistki, która ostrzega swoich obserwatorów.

Jeśli więc otrzymamy wiadomość prywatną od Doroty Rabczewskiej za żadne skarby nie wierzmy oszustowi, który obieca nam spełnić nasze marzenie o spotkaniu z gwiazdą. Stracimy tylko ciężko zarobione pieniądze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Najgorsze znaki zodiaku u kobiet. One potrafią zamienić życie w PIEKŁO
  3. Kobieta sprzątała pokój w hotelu. Ściągnęła prześcieradło i dokonała odkrycia, przez które ugięły się pod nią nogi
  4. Żona wróciła wcześniej z kilkudniowego wyjazdu. Weszła do sypialni i odkryła tajemnicę męża, która doprowadziła ją do płaczu
  5. Córka Kaczyńskiej wskazała wymarzonego prezydenta. Dla jej wuja ten wybór może być sporym ciosem

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł