Fani spytali Dody, czemu jej mąż nie nosi obrączki. Odpowiedź wbiła ich w ziemię

Fani spytali Dody, czemu jej mąż nie nosi obrączki. Odpowiedź wbiła ich w ziemię Źródło: youtube.com/grabari.pl

Doda to gwiazda z ciętym językiem i szybką ripostą - nie można temu zaprzeczyć. Pod swoim najnowszym zdjęciem chętnie odpowiadała na pytania fanów, a jedno było dość dociekliwe. Doda znalazła odpowiedź.

Doda, jak przystało na gwiazdę polskiego show-biznesu, kreuje swój ekscentryczny wizerunek dość sukcesywnie. Jej media społecznościowe tętnią komentarzami fanów, a i ona nie ma zamiaru się izolować i lubi wchodzić w polemikę z instagramowiczami. Teraz jednym zdaniem utarła nosa ciekawskiej fance.

Doda opublikowała zdjęcie z okazji rocznicy 3 lat związku. Fani oszaleli widząc wdzięczącą się artystkę

Piosenkarka na każdym kroku pokazuje, jak mocno kocha swojego męża, Emila Stępnia. Ciepło wypowiada się o nim nie tylko w wywiadach. Gdy zdradza fanom smaczki ze swojego życia lub nagrywa Instastory wraz z mężem widać, że jest zakochana jak nastolatka.

- 3 lata razem jak butla z gazem. Happy anniversary - napisała Doda na swoim Instagramie z charakterystycznym dla niej żartem. Zdjęcie, które z tej okazji dodała, było dość odważne.

Zdecydowała się podzielić jedną ze wspólnych chwil z Emilem. Przemierzając Jeziorko Czerniakowskie w białej łódce, wyglądają na szczęśliwych. W oczy rzuca się nie tylko radość, ale też okazały biust Dody w czarnym bikini. Artystka cieszy się ze spędzanego w takiej formie czasu i dzieli się uśmiechem spod panterkowych okularów przeciwsłonecznych.

Piosenkarka utarła nosa ciekawej fance

Za nią oczywiście wiosłuje Emil, ubrany jedynie w czarne kąpielówki. Eksponuje opalony tors, ale niekoniecznie właśnie ten element wpadł w oko innym. Kluczowe pytanie padło właściwie o obrączkę. Rzeczywiście, mąż Dody na zdjęciu nie ma jej na dłoni. Co było tego powodem? Jednak jakiś kryzys? Doda szybko odpowiedziała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie nosi twój mąż obrączki? - spytała zdziwiona fanka.

- Kiedy było robione to zdjęcie jeszcze nie wiedział, ze w ogóle ją będzie nosił - odparła Doda. Wszystko wskazuje więc na to, że zdjęcie pochodzi z początków znajomości pary.

- Szybko Emilowi odrosły włosy. Czy to może peruka?? - brzmiało kolejne dziwne pytanie od innej obserwatorki.

- To stare zdjęcie jak Emil miał dłuższe włosy i był 10 kg chudszy - przyznała Doda.

Fot. instagram.com/dodaqueen

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Córka Katarzyny Dowbor jest śliczna. Gwiazda urodziła ją po 40 roku życia
  4. Gdzie mieszka Paweł Domagała? Żona gwiazdora to córka słynnego aktora
  5. Wstydliwa wpadka Margaret na wizji TVP. Gwiazda nie wiedziała, że jest na żywo, widzów poderwało z foteli
  6. Upokarzające sceny z Pałacu nigdy miały nie dostać się do mediów. Teraz wyszło na jaw, Markle została zrugana przez Harry'ego?

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu