Doda prawomocnie skazana. Najgorsze jednak przed nią

Doda prawomocnie skazana. Najgorsze jednak przed nią

Doda została skazana prawomocnym wyrokiem sądu. Gwiazda zamieściła sprostowanie na swoim Instagramie, a w sprawie sądowej uczestniczył nawet były wicepremier. To jednak dopiero początek kłopotów gwiazdy.

Doda teraz będzie musiała odcierpieć swój związek z Emilem Haidarem, który dobiegł końca się już 4 lata temu. W listopadzie 2017 roku została zatrzymana przez prokuraturę za kierowanie gróźb karalnych do swojego byłego partnera. Po długim procesie, w końcu wydano prawomocny wyrok sądu, skazujący artystkę. To jednak dopiero początek jej kłopotów. 

Doda próbowała szantażować byłego partnera, została skazana

W 2015 roku Doda próbowała zmusić swojego byłego partnera do przyznania się przed całą swoją rodziną, że ma problemy z alkoholem i środkami odurzającymi. Gdyby tego nie zrobił, artystka opublikowałaby w portalach społecznościowych materiały kompromitujące pochodzącego z Syrii biznesmena.

Haidar zgłosił sprawę do prokuratury, postępowanie zaczęło się w 2016 roku, a pełnomocnikiem biznesmena został były premier RP Roman Giertych. O wyniku sprawy poinformował na swoim Twitterze - Doda została ukarana grzywną, wysokości 12,5 tysiąca złotych. Gdy artystka zobaczyła wpis byłego polityka, nie wytrzymała i skomentowała całą sytuację na swoim Instagramie. 

 Artystka składa publiczne wyjaśnienia, ale to nie koniec jej kłopotów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Romana poniosło na Twitterze. W tej sprawie nie ma i nie było takiego zarzutu dot.gróźb karalnych Natomiast był : „ZMUSZANIA DO OKREŚLONEGO ZACHOWANIA SIĘ” [...] Dziewczyny ,uciekajcie od alkoholików, nie dość że zagrażają wam i sobie to po zakończeniu ciągną się jeszcze jak smród po gaciach jako „ci pokrzywdzeni” - napisała na swoim profilu, przytykając swojemu byłemu narzeczonemu.

Do wpisu dołączyła zdjęcie z pismem od adwokata, który sprostował wpis Romana Giertycha i zaznaczył, że Doda nie została ukarana za kierowanie "gróźb karalnych". Ponadto kara grzywny ma być dowodem o znikomej wadze całej sprawy. To jednak nie koniec kłopotów artystki. Roman Giertych poinformował, że Doda, będzie brała jeszcze udział w jednej rozprawie sądowej, a więc to dopiero początek. 

- We wrześniu rozpocznie się znacznie poważniejsza sprawa, gdzie na ławie oskarżonych skazana dziś Dorota R. zasiądzie wraz z innymi osobami - poinformował były wicepremier RP.

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Wciąż nie wiadomo, gdzie przebywa Dawidek. W Polskę zaraz uderzą potężne burze, 9 województw zagrożonych
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  6. Policjant ujawnił na wizji TVN kulisy poszukiwań Dawida. Gdzie jest 5-latek?

Źródło: Fakt

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu