Ogromna przemiana Dody. Gwiazda przyznała się ile teraz waży

Ogromna przemiana Dody. Gwiazda przyznała się ile teraz waży Źródło: Facebook/Doda

Doda przeszło niedawno wielką przemianę. Artystka całkowicie zmieniła styl, ale nadal zachwyca doskonałą figurą. Wyjawiła również, ile obecnie waży.

Doda za pośrednictwem mediów społecznościowych wyjawiła, ile obecnie waży. Widać, że wokalistka przeszła w ostatnim czasie ogromną metamorfozę. Na tę zmianę wpłynęło bardzo wiele czynników. Trzeba jednak przyznać, że nowy tryb życia służy wokalistce, która wygląda coraz lepiej.

 

Doda zdradziła, ile waży 

Doda jest postacią, która szerszej publiczności kojarzyła się przez długi czas ze skandalami obyczajowymi i z szokującymi kreacjami. Teraz artystka ewidentnie przeszła przemianę wewnętrzną i zmieniła swoje nastawienie do życia. 

Poza zmianami mentalnymi przyszła również metamorfoza, jeżeli chodzi o styl życia. Celebrytka zdecydowała się postawić na zdrowe odżywianie i regularne treningi. Jak widać to wszystko przynosi spektakularne efekty. Wokalistka podzieliła się właśnie z fanami informacją na temat swojej wagi

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pokorna Doda

Doda słynie ze swojego mocnego wizerunku, a także z tego, że nie boi się mówić, co myśli niezależnie od konsekwencji. Jest artystką, która lubi eksperymentować i podejmować ryzyko. W ostatnim czasie celebrytka przeszła metamorfozę. Wyraźnie spokorniała, skupiła się na muzyce, a także zdecydowała się wprowadzić poważne zmiany do swojego życia.

Przede wszystkim zabrała się za swoją dietę. Odstawiła alkohol, ograniczyła mięso i przestawiła się na same zdrowe produkty. Gwiazda zaczęła również regularnie ćwiczyć i pracować nad swoją kondycją. Na efekty tego programu nie trzeba było długo czekać. Doda wyraźnie schudła, a jej wyrzeźbione na siłowni ciało nigdy nie wyglądało lepiej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany piosenkarz jest ciężko chory. Codziennie przyjmuje tonę leków, wygląda strasznie
2. Niespodziewane słowa ws. śledztwa dot. ekshumacji Woźniak-Staraka. Wypowiedź inspektora obiega media

Wokalistka postanowiła pochwalić się rezultatami swojej ciężkiej pracy z fanami. Opublikowała na swoim Instagramie wyniki swoich badań, na których widnieje również obecna waga celebrytki. Jak się okazuje, Doda waży obecnie zaledwie 53,1 kg. Wiele kobiet chciałby osiągnąć taki wynik. Być może artystka będzie dla nich inspiracją i również przerzucą się na zdrowszy tryb życia. 

Źródło: Instagram

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek
  2. Mąż nagrał swoją żonę ukrytą kamerą. Był w szoku, gdy zobaczył, co robi z ich dzieckiem
  3. Krystyna Pawłowicz w nocy nie była w stanie wsiąść do taksówki. Posłance pomogła policja
  4. Nagrano Kaczyńskiego z ukrycia. Widać na filmie, jak traktuje się "szeregowego posła"
  5. 102-letnia babcia nie mogła się pojawić na ślubie wnuczki. Panna młoda od razu postanowiła działać, jej pomysł wycisnął łzy z oczu rodziny

Źródło: Instagram

Następny artykuł