Doda chwaliła się porażająco wysokim IQ, a my mamy zdjęcie wyniku jej testu. Opadną wam szczęki

Doda chwaliła się porażająco wysokim IQ, a my mamy zdjęcie wyniku jej testu. Opadną wam szczęki Źródło: instagram/dodaqueen/

Doda na początku swojej kariery, nie stroniła od wulgarnego wyglądu czy niestosownych wypowiedzi. Nic zatem dziwnego, że wszyscy uznawali ją za niezbyt mądrą. Choć znacznie się zmieniła, etykieta "pustej blondynki" wciąż jest jej przypisywana. Wokalistka najwyraźniej ma już dość podważania jej inteligencji i by raz na zawsze pożegnać się ze wszystkimi plotkami na ten temat, pokazała swój test na IQ.

Doda przez wiele lat zmieniła się nie tylko pod względem wizualnym, ale również psychicznym. Zdecydowanie większą wagę przykłada do tego co mówi i w jaki sposób. Wciąż jest tą samą szczerą, niekiedy kontrowersyjną gwiazdą, jednak teraz stara się unikać wypowiedzi na tematy, które mogłyby wzbudzić zbyt duże poruszenie. Mimo to, Polacy wciąż mają pewne wątpliwości w kwestii jej elokwencji, co niekiedy jawnie pokazują. Celebrytka postanowiła ostatecznie zdementować wszelakie domysły i na dowód pochwaliła się swoim IQ sprzed kilku lat. 

Doda udowadnia, że jej IQ nie jest niskie 

Kilkanaście godzin temu na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, które zdecydowanie różni się od wszystkich pozostałych. Nie widać na nim Dody, która uśmiecha się do obiektywu bądź kusi obserwatorów sensualną pozą. Tym razem fotografia, choć nie pokazuje celebrytki w samej osobie, oddaje coś, co dotyczy jej "wewnętrznego ja". Wokalistka opublikowała wynik swojego testu IQ, którym zamierzała pokazać wszystkim, że ma do zaoferowania zdecydowanie więcej, niż niektórym mogłoby się wydawać. 

- Grzeczne dziewczynki mają prace, niegrzeczne sponsora, a MĄDRE swój biznes - napisała pod zdjęciem. 

Gwiazda dumnie zaprezentowała wynik 156 IQ, którzy trzeba przyznać, robi wrażenie. Nie wykluczone, że dzięki temu, Rabczewska wreszcie pozbędzie się nieprzyjemnej etykiety, która towarzyszy jej już od kilkunastu lat.  

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Fani mają wątpliwości?  

Post od razu został szeroko komentowany przez fanów Dody. Niektórzy podeszli do tego w sposób nieco bardziej żartobliwy, chcąc wciąż dogryźć celebrytce, jednak znaleźli się też ci, którzy otwarcie przyznali, że nigdy nie wątpili w jej poziom inteligencji. 

- Jakby skończyła pani studia medyczne, miała by pani więcej inteligencji. Szkoda to słabiutki wynik - stwierdza zgryźliwie obserwatorka. 

- To widać, że masz taką inteligencję, bo w szybkim czasie gasiłaś różnych wrednych i wścibskich dziennikarzy - wyznaje kolejna. 

- Przecież ten dyplom nie zaświadcza o mądrości, tylko o umiejętności poprawnego rozwiązywania specyficznych testów - dodaje jeszcze inna.

- ... Od początku wiedziałam , że jesteś osobą inteligentna, mądrą i zupełnie inną od tzw "pustych" gwiazdek za którą Cię uważano... - pisze jeszcze inna. 

instagram/dodaqueen/

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  2. Legendarna dziennikarka TVP zmarła w zupełnym zapomnieniu. Kochały ją miliony widzów, przegrała walkę z okrutną chorobą
  3. PRZERAŻAJĄCY wygląd Alicji Resich-Modlińskiej. Legenda TVP zniszczyła twarz operacjami plastycznymi
  4. 60-letnia żona urodziła mu dziecko. Zachował się w najgorszy możliwy sposób
  5. Kryzys w rodzinie królewskiej. Brat wygarnął Harry'emu całą prawdę
  6. Marcin Mroczek dopiero teraz zdecydował się o tym opowiedzieć. Powalające informacje o Witoldzie Pyrkoszu
  7. Niedawno oglądaliśmy go w "Familiadzie", teraz podano wieść, która ścina z nóg. Nie żyje znany muzyk

Źródło: instagram 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News