Doda zabrała głos ws. zdrowia. Nie może uwierzyć, że doszło do wielkiego przeoczenia

Doda zabrała głos ws. zdrowia. Nie może uwierzyć, że doszło do wielkiego przeoczenia Źródło: Wikimedia Commons Serecki CC4.0

Doda zdecydowała się na wypowiedź dotyczącą problemów zdrowotnych, jakie grożą Polakom. Okazało się, że doszło do gigantycznego przeoczenia, które wskazała gwiazda.

Doda, zawsze słynęła z kontrowersji i bycia "pod prąd", ale tym razem sporo osób jest gotowych się z nią zgodzić. Opublikowała post, który zwrócił uwagę na wyjątkowo ważną kwestię dotyczącą rozprzestrzeniającej się w Polsce choroby. Wskazała na poważne przeoczenie naszych rządzących.

Doda opublikowała wpis, zauważyła wielkie przeoczenie rządu

- Kluby i dyskoteki pozostają otwarte. I będą skupiać wszystkich tych, którzy nie pójdą do kin, teatrów, szkół, uniwersytetów. Jak to możliwe, że działać będą miejsca, gdzie wirus rozprzestrzenia się najszybciej. Jak to możliwe, że tak ważna kwestia umknęła politykom? Co sądzicie? - napisała na swoim Instagramie.

Pod postem gwiazdy wybuchła dyskusja. Sporo osób twierdziło, że faktycznie jest to poważny problem, zwłaszcza że wiele takich imprez nie jest klasyfikowanych jako imprezy masowe, więc odbywa się legalnie. Niektórzy twierdzili, że idąc w takie miejsca, idzie się na własną odpowiedzialność, jednak jak zauważyli inni fani Dody - nieodpowiedzialne osoby nie ryzykują tylko swoim zdrowiem, ale także zdrowiem innych.

To nie jest czas na imprezy. Doda przestrzega, aby brać odpowiedzialność

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Już minister zdrowia w swoim komunikacie informował, żeby nie traktować zwolnienia z zajęć w szkole czy uczelni jako dodatkowych ferii. Zaznaczył, że to czas, w którym trzeba zamknąć się w domu przynajmniej na dwa tygodnie, żeby czekać na rozwój sytuacji.

- To nie są ferie. To nie jest czas na imprezy, zwłaszcza na takie z dużą liczbą ludzi. Nie chodźmy do klubów. Po prostu zamknijmy się w domach i posiedźmy w zamknięciu te dwa tygodnie [...]  W wioskach we Włoszech, które zamknięto na dwa tygodnie, po tym czasie liczba zakażeń wyniosła zero - zapewniał minister.

Dzisiaj grzeje: 1. GIS: Polska uznana za kraj transmisyjny koronawirusa. Ważniejsze od ogłoszenia pandemii

2. Barbara Kurdej-Szatan jest załamana przez koronawirusa: „Niedługo artyści nie będą mieli za co żyć”

Celebrytka również ostrzegała na swoim story, żeby potraktować poważnie zalecenia ministerstwa. Sama zaznaczyła, że to nie jest tylko kwestia odpowiedzialności poszczególnych jednostek, a dobra ogółu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Zapraszam do dyskusji

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Czy koronawirusem można zarazić się od zwierząt domowych? Odpowiedzi udziela WHO
  2. Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacji
  3. Antek Królikowski wspiera rodzinę po śmierci taty. Dla najbliższych podjął bardzo ważną decyzję, ojciec byłby dumny
  4. W Polsce zostanie ogłoszony stan zagrożenia epidemicznego. Wiemy kiedy i co oznacza
  5. Tylko 1% internautów widzi na obrazku więcej niż psa. Sprawdź, czy należysz do grona największych bystrzaków
  6. Właśnie teraz kapusta pekińska jest na wagę złota. Powinno się ją jeść na potęgę

Źródło: Instagram

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News