Stylizacja Dody z ostatniego koncertu zniesmaczyła wielu, przesada? Wśród publiczności były dzieci

Stylizacja Dody z ostatniego koncertu zniesmaczyła wielu, przesada? Wśród publiczności były dzieci Źródło: Instagram/Doda

Doda uwielbia szokować i wzbudzać kontrowersje. Nie inaczej było na jej ostatnim koncercie w Rudzie Śląskiej. Artystka zaprezentowała się tam w bardzo skąpym kostiumie. Natychmiast pojawiły się komentarze, że przesadziła i tylko zgorszyła widzów, wśród których byli również najmłodsi.

Doda cały czas wzbudza kontrowersje, ale mimo to jest uważana za jedną z najbardziej utalentowanych artystek polskiej estrady. Piosenkarka ma niesamowity głos, którego możliwości zaprezentowała chociażby na swoich najnowszych płytach. Obecnie jest w trakcie promocji najnowszych kawałków i co chwilę gra koncerty. 

Doda od lat zachwyca i budzi kontrowersje 

Doda na początku tego roku wydała solowy album pt. "Nie wolno płakać", który został bardzo ciepło przyjęty przez krytyków i fanów. Wszyscy zgodnie orzekli, że piosenkarka dojrzała i jej muzyka jest teraz o wiele bardziej wartościowa. 

Artystka miała niemal od razu ruszyć w trasę, jednak w jej rodzinie pojawiła się choroba, przez którą musiała na jakiś czas zawiesić działalność. Fani byli przekonani, że będą musieli jeszcze długo poczekać zanim ponownie usłyszą ją na żywo. Ku zdziwieniu wielu osób, Doda cały czas koncertuje Ostatnio wystąpiła w Rudzie Śląskiej.

Na tak hucznych obchodach 60-lecia pojawiło się wielu artystów m.in. Ewelina Lisowska, O.S.T.R cz Kombii, jednak główną atrakcją była Doda. Artystka na tę okazję wybrała strój, który wiele osób zniesmaczył i zszokował.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Doda zszokowała swoją skąpą stylizacją 

Doda na ostatnich koncertach pokazuje się w naprawdę odważnych i skąpych stylizacjach. Artystka wybiera obcisłe kostiumy, krótkie sukienki i wysokie buty. Wszystko jest zawsze bogato ozdobione kamieniami i złotymi elementami. Nie inaczej było na dniach Rudy Śląskiej. Doda wyszła na scenę w bardzo kusym kostiumie, który odsłaniał bardzo wiele. 

Natychmiast pojawiły się komentarze, że to nieodpowiednie miejsce na takie stroje. Oburzeni internauci podkreślali, że na takich imprezach pojawia się zazwyczaj dużo rodzin z małymi dziećmi i artystka nie powinna wybierać tak odważnych stylizacji.

Wierni fani artystki są jednak zachwyceni i pod zdjęciem z koncertu nie szczędzą jej komplementów. 

uploaded

  1. Danuta Wałęsa ZMIAŻDŻYŁA Jarosława Kaczyńskiego. Dosłownie zrównała go z ziemią, była BEZLITOSNA. Jej słowa wbiją was w fotel!
  2. Katarzyna Dowbor przekazała fanom radosną nowinę. Dziennikarka dawno nie była tak SZCZĘŚLIWA! Z całej Polski spływają gratulacje
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

Źródło: Dziennik Zachodni

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu