Druzgocące doniesienia o Dodzie z ostatniej chwili. Najpierw choroba, teraz kolejny cios

Druzgocące doniesienia o Dodzie z ostatniej chwili. Najpierw choroba, teraz kolejny cios Źródło: .

Doda właśnie zaskoczyła swoich wszystkich fanów szczerym wyznaniem, po którym mogą odczuwać wyłącznie rozpacz. Ledwo zdążyli pogodzić się z chorobą artystki, a dostali kolejny mocny cios.

Doda jest jedną z tych gwiazd, które bardzo mocno ubarwiły rodzimą scenę muzyczną. Wokalistka nigdy nie bała się iść pod prąd i śmiało wyrażać swojego zdania. Początkowe występy z zespołem Virgin, a następnie solowa kariera, okazały się nieustannym pasmem sukcesów, które jednak dobiegło końca. Gwiazda poinformowała właśnie, że zawiesza swoją karierę.

Doda postanowiła zawiesić karierę

W ciągu ostatnich tygodni fani artystki mieli wiele powodów do obaw. Ich ulubienica walczyła z nawracającymi problemami zdrowotnymi, które okazały się pokłosiem założenia aparatu na zęby. Kiedy udało jej się już względnie stanąć na nogi, zadziwiła fanów kolejną rzeczą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doda zdecydowała się powiedzieć stop i zawiesić swoją karierę muzyczną. Gwiazda poinformowała właśnie fanów o przyczynach takiej, a nie innej decyzji.

- Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić - powiedziała w rozmowie opublikowanej na łamach magazynu Party. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pan młody odkrył zdradę żony. Na własnym weselu puścił nagranie z ukrytej kamery
2. Do końca walczyli o jej życie, niestety, śmierć zabrała ją za wcześnie. Przekazano informacje o kolejnej ofierze śmiertelnej tragedii w Bukowinie

Pewnym jest, że fani nie będą mieli okazji zobaczyć Dody w akcji co najmniej przez pół roku. Jak zdradziła w wywiadzie, jej przerwa rozpocznie się już na wiosnę. Ostatnie koncerty, które planuje zagrać, odbędą się w marcu, kolejno w: Łodzi, Rzeszowie, Poznaniu i Szczecinie. Trzeba zaznaczyć, że będą to występy specjalne, gdyż dźwięki popularnych piosenek zabrzmią w filharmoniach.

Najlepsze newsy dnia: 

  1. Dziecko dopuściło się kradzieży w jednym ze sklepów. Reakcja jego rodziców była szokująca
  2. Żona Kamila Stocha ma oryginalną pasję. Pokazała przerażające zdjęcia (FOTO)
  3. Pedofil zaatakował 11-latkę. Załatwiła go w najlepszy sposób, mężczyzna do końca życia będzie odczuwał ból na samą myśl
  4. Tomasz Stockinger walczy z poważną chorobą. Wypłynęły nowe informacje, sytuacja jest wyjątkowo napięta
  5. Najpierw zgwałcił swoją córeczkę, później jej koleżankę. Ujawniono, jak haniebnych czynów dopuścił się 41-letni Polak

źródło: Party

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News