Widok sypialni Dody odbiera mowę. Nikt się nie spodziewał co tam trzyma, ponoć ma nieziemskie właściwości

Widok sypialni Dody odbiera mowę. Nikt się nie spodziewał co tam trzyma, ponoć ma nieziemskie właściwości Źródło: Instagram/Doda

Doda znana jest ze swojego ekscentrycznego wizerunku i kontrowersyjnych wypowiedzi. Ostatnio gwiazda pokazała swoim fanom co trzyma w sypialni. Wiele osób może zaskoczyć ten widok.

Doda jest gwiazdą , która bardzo chętnie dzieli się z fanami swoim życiem. Przez lata udało jej się wypracować dobry kontakt z wielbicielami, którzy chętnie wchodzą w interakcje ze swoją idolką. Celebrytka tym razem wyjawiła w mediach społecznościowych co można znaleźć w jej sypialni. Wiele osób może zaskoczyć ten widok. 

Doda pokazała sypialnię

Doda swojego czasu słynęła z kontrowersyjnego wizerunku. Jako wokalistka zespołu Virgin, a później partnerka Nergala, szokowała polskie społeczeństwo ekscentrycznymi strojami i wypowiedziami. Teraz wydaje się, że po ślubie celebrytka się ustatkowała. Niedawno pokazała fanom na swoim profilu na Instagramie wnętrze sypialni. Gadżet, który celebrytka tam trzyma, może zdziwić wiele osób. Podobno posiada on niesamowite właściwości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

To chroni jej dobry sen

Tajemniczymi przedmiotami, które Doda trzyma w swoje sypialni są kryształy. Można to uznać za pewną ekstrawagancję i dziwactwo, ale wokalistka twierdzi, że dzięki ich obecności wypoczywa i zawsze ma spokojny sen. Rozmieszczone są w niedalekiej odległości od łóżka. 

- To moje kryształy z całego świata, które chronią mój dobry sen - komentuje wnętrze swojej sypialni celebrytka. 

Z pewnością mało kto spodziewał się, że znajdzie tam kryształy. Doda przechowuje je nie ze względu na walory estetyczne, ale dlatego, że mają one nieziemskie właściwości i dobrze wpływają na samopoczucie człowieka. Trzeba jednak przyznać, że trzymanie w sypialni kilku ogromnych kryształów jest dosyć osobliwe i w pewien sposób pasuje do wizerunku Dody. Artystka zaprezentowała wnętrze przy pomocy Instastories i w ten sposób zaprosiła fanów do obejrzenia swojego domu. Wokalistka często w taki sposób zwraca się do swoich wielbicieli i zawsze pamięta o regularnym kontakcie z nimi. Ciekawe co na obecność kryształów przy łóżku mąż celebrytki, producent filmowy,  Emil Stępień.

Źródło: Instagram/Doda

ZOBACZ TAKŻE

  1. Beata Tyszkiewicz miała romans z 30 lat młodszym aktorem! On miał 24 lata, ona 54. Nie uwierzycie, z kim!
  2. Stan zdrowia Tomasza Golloba jest bardzo ciężki. „Ciało odmawia mi posłuszeństwa, ból czuję non-stop”
  3. Dieta ziemniaczana podbija sieć. Trwa kilka dni, a jej efekty powalają na kolana
  4. Nie żyje jeden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na 20 lipca
  5. 15 niesamowitych rzeczy, które Twój pies wie o Tobie. Niektóre sprawią, że złapiesz się za głowę
  6. Fani są zrozpaczeni. Uwielbiany gwiazdor disco-polo wydał oficjalne oświadczenie, odszedł już na zawsze

Źródło: Instagram/Doda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News