Doda przyłapała małżeństwo w dwuznacznej sytuacji nad polskim morzem. Wszystko nagrała i wrzuciła do internetu

Doda przyłapała małżeństwo w dwuznacznej sytuacji nad polskim morzem. Wszystko nagrała i wrzuciła do internetu Źródło: Instagram/dodaqueen

Doda spędzając wakacje nad polskim morzem nie próżnowała - nic nie mogło umknąć uwadze gwiazdy. Udało jej się przyłapać parę plażowiczów w wyjątkowo dwuznacznej sytuacji.

Doda od zawsze była znana jako skandalistka. Gdy zaczynała karierę, szokowała swoimi odważnymi, sporo odsłaniającymi kreacjami, romansami z celebrytami, oraz nierzadko tekstami utworów, które niektórzy mogliby uznać za wręcz wulgarne. Tym razem 35-latka sama pobawiła się w strażniczkę moralności - nie kryła obrzydzenia swoim odkryciem na polskiej plaży.

Doda przyłapała parę na obscenicznym zachowaniu

Dorota Rabczewska odpoczywała na polskiej plaży - z racji trwającej obecnie trasy koncertowej, zagraniczny wyjazd z powodów logistycznych mógłby się zwyczajnie nie udać. Skończyły się wakacje, a wrzesień to już ostatni miesiąc sezonu urlopowego. Na plażach jest coraz mniej osób, dlatego niektórzy zaczynają sobie pozwalać na znacznie więcej niż zwykle. W niektórych przypadkach na zbyt dużo.

Doda nagrała, jak pewna para w średnim wieku prawdopodobnie zabawia się na plaży. Artystka spostrzegła, że jedna z plażowiczek trzymała ręce na kroczu swojego męża, wykonując dosyć niejednoznaczne ruchy. To, co się dzieje w okolicach intymnych, zakryte jest ręcznikiem. Jakby tego było mało, cały czas w okolicy przebywały dzieci, które prawdopodobnie nie były świadome tego, co się dzieje - a nawet wprost patrzyły się na niecodzienne zajście.

Doda jest zniesmaczona. Nagrała zajście i wrzuciła do internetu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Choć Dorota Rabczewska ma opinię skandalistki, tym razem sama była zniesmaczona. Nagrała zajście i umieściła na swoim Instastory, czego raczej plażowicze nie byli świadomi. Artystka podpisała nagranie "nad polskim morzem", dodając do tego wymiotującą emotikonkę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Włączyła się kamera alarmowa. Przypadkiem odkrył, co jego dziewczyna robi z psem, gdy go nie ma
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Fani również nie kryli swojego oburzenia sytuacją. Choć kilka osób wskazało, że mogła być to niewinna czynność, a jedynie z pozoru wyglądała na dwuznaczną, to większość była zgodna, że takie incydenty nie powinny mieć miejsca w miejscach publicznych. A już w szczególności w obecności dzieci.

Źródło: Instagram/dodaqueen

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. W tragicznym wypadku straciła pamięć, nie wiedziała kim jest jej mąż. Jego reakcja rozrywa serce na pół
  4. Chylińskiej wystarczyły trzy słowa. Mistrzowską ripostę gwiazdy uczestnicy "Mam Talent" zapamiętają na długo
  5. 45-latka urodziła bliźniaki. Ojcem jest syn kobiety

Źródło: Lelum

Następny artykuł