Doda wyjawiła, że od 5 lat nie robi jednej rzeczy. Fani zauważyli jednak szczegóły, które ujawniają jej "kłamstwo"

Doda wyjawiła, że od 5 lat nie robi jednej rzeczy. Fani zauważyli jednak szczegóły, które ujawniają jej "kłamstwo" Źródło: youtube.com TheDodaTV

Doda bardzo prężnie działa w mediach społecznościowych i na bieżąco informuje swoich fanów, co się u niej dzieje. Gwiazda pomimo mocnej zmiany wizerunku na przestrzeni ostatnich lat nie przestaje interesować. Ostatnio opisem swojego zdjęcia na instagramie wywołała dyskusję na temat tego czy aby na pewno jest szczera względem swoich obserwatorów.

Doda obecna jest na polskiej scenie muzycznej od wielu lat i nikomu nie trzeba jej przedstawiać. Wokalistka posiadająca niesamowity głos niegdyś była synonimem skandalu i przesuwania granic. Teraz jednak sprawy mają się zupełnie inaczej. 

Czy aby na pewno jest do końca szczera? 

Doda przeszła bardzo długą drogę jeśli chodzi o swój wizerunek. Porównując jej stare zdjęcia trudno rozpoznać w niej tę samą kobietę. Czy jest to zasługa dojrzewania niepokornej gwiazdy czy też ustatkowania się u boku Emilia Stępnia pozostaje tajemnicą, najważniejsze jednak jest to, że kobieta wygląda na szczęśliwą. Niedawno na swój profil na instagramie Doda z dumą wrzuciła zdjęcie deklarując w podpisie, że nie maluje się już całe 5 lat. Spoglądając na jej dawne oblicze trudno było wróżyć jej taką przyszłość.

Co na to fani? Oczywiście wielu ludzi zareagowało niezwykle pozytywnie na tę wieść i podkreślało jak wielkiej samoakceptacji oraz odwagi wymaga w dzisiejszym świecie ten krok, szczególnie będąc osobą publiczną. Jeden z obserwatorów zapytał gwiazdę dlaczego podjęła taką decyzję, a w rozbrajającej odpowiedzi przyznała ona, że najzwyczajniej w świecie szkoda jej jest jej cery.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: 

Ponoć po odstawieniu ciężkich kosmetyków stan skóry poprawił się niesamowicie, poprawa jest zauważalna do tego stopnia, iż obecnie Doda nie widzi potrzeby przykrywania się warstwami makijażu z racji, że nie ma czego ukrywać. Podkreśla też jak ważna jest akceptacja swojego wyglądu, gdyż obecnie nie czuje już presji aby komukolwiek cokolwiek udowadniać właśnie przy użyciu make-up'u. Pojawiły się też jednak głosy, że nie do końca to pokrywa się z prawdą. 

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryto wielką tajemnicę ojca małej Madzi. Niewiarygodne

2. Majtki z kieszonką. Zastanawiałeś się po co istnieje? Odpowiedz mocno zaskakuje

Bez makijażu, ale za to z filtrami

Odstawienie przyrządów do upiększania urody to jedno, jednak fan zwrócił jej uwagę na coś zupełnie innego. Możliwe, że nie używa żadnych fluidów, które przykrywają niedoskonałości, jednak fakt namiętnego korzystania z dostępnych na instagramie filtrów to zupełnie inna kwestia. Czymże są właśnie te filtry jak nie sposobem na wygładzenie naszej twarzy oraz właśnie wykorzystaniem ich jako swoistego cyfrowego makijażu? Czy w takim razie rezygnacja z kosmetyków i wspominanie o tym w mediach społecznościowych ma jakikolwiek sens, skoro zdjęcie i tak nie jest naturalne?

Co ciekawe, Doda pomimo swoich deklaracji, wciąż korzysta z metody przedłużania rzęs, która także jest ingerencją w naturalny wygląd. Zdjęcie wprowadziło niemałe zamieszanie i wiele sprzecznych opinii wygłaszanymi przez obserwatorów. Mimo wszystko należy docenić głośną dyskusję na temat samoakceptacji oraz tego, że makijaż w żadnym stopniu nie powinien decydować o tym czy kobiety czują się piękne. 

 

Źródło: Instagram Dodaqueen

 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dziennikarz TVP ma problemy ze zdrowiem. Trafił do szpitala
  2. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje jedna z największych legend sportu, jego gra inspirowała tysiące graczy
  3. Idealne naleśniki? Jeden trik sprawi, że już nigdy nie zrobisz ich inaczej, oszczędza mnóstwo czasu
  4. Poszła do ginekologa na kontrolę. W trakcie badania usłyszała słowa, po których wściekła wybiegła z gabinetu
  5. Justyna Żyła w tajemnicy przed rodziną przeszła operację. Prawdę wyznała dopiero po
  6. Powód jest spektakularny. Włożyła kawałek cebuli do skarpetki i poszła spać, ogrom korzyści ją zdumiał

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News