Doda nie wytrzymała. Wyjawiła prawdę o Roksanie Węgiel, młoda gwiazda zapamięta na długo jej słowa

Doda nie wytrzymała. Wyjawiła prawdę o Roksanie Węgiel, młoda gwiazda zapamięta na długo jej słowa Źródło: Screen/ YouTube.com

Doda niedawno wypowiedziała się na temat młodych gwiazd. Jej uwagi mogą dotyczyć takich osób jak Roksana Węgiel czy Viki Gabor. Piosenkarka mówi ostro i szczerze.

Doda dołączyła do weteranek polskiego showbiznesu, które wypowiedziały się na temat wielkich karier, które obecnie robią kilkunastoletnie dzieci. Łatwo się domyślić, że może chodzić o takie gwiazdy, jak Roksana Węgiel czy Viki Gabor. Piosenkarka powiedziała szczerze, co o tym myśli.

Doda zaczęła swoją karierę w wieku 19 lat, także w całkiem młodym wieku. Jednak trudno porównać jej początki do Roksany Węgiel czy Viki Gabor. Show-biznes zmienił się na tyle, ze obecnie 15-latka i 12-latka zdobyły już ogólnopolską sławę, co może trochę niepokoić. Doda wątpi w to, czy tak młode osoby są gotowe, by poradzić sobie z presją.

Doda zna brutalność show-biznesu

W rozmowie z serwisem Plotek, Doda przyznała, że sprawnie w świecie show-biznesu poruszać się potrafią jedynie ukształtowane i silne osobowości. Sama wcześnie zaczęła stawiać kroki na scenie, co pomogło jej uodpornić się na presję tego specyficznego, często toksycznego środowiska. Jednak obycie na scenie a sława to dwie różne rzeczy.

- Ja grałam w teatrze profesjonalnym, jak miałam 13 lat - powiedziała Doda. - To było ciężkie, ciężki kawałek chleba, ogromny stres, ogromna odpowiedzialność jak na taką młodą osobę. Ale to mnie dużo nauczyło. Jestem teraz niewzruszona. Mało co mnie stresuje, mało co mnie wyprowadza z równowagi na scenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doda zauważyła, że tak młody wiek może być dużym problemem. Wielu producentów jest gotowych zrobić z młodych, nieświadomych artystów własne zabawki, odbierając im ich własny głos. Młode gwiazdy często nie występują z własnym repertuarem i rzadko mogą podjąć jakąkolwiek decyzję odnośnie ich kariery.

- Na tym etapie i w tym wieku nie mają szans, żeby mieć siłę perswazji - dodała.

Dzisiaj grzeje: 1. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta

2. Informacyjny chaos, mnóstwo zabitych. Trwa pilna akcja pod centrum handlowym

Wypowiedź, jakiej udzieliła Doda, raczej nie miała na celu obrażania dziewczyn. Piosenkarka prawdopodobnie pragnie zwrócić uwagę na czarną stronę show-biznesu, na którą tak młode gwiazdy jak Roksana Węgiel mogą nie być przygotowane.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe informacje o koronawirusie. Naukowcy twierdzą, że zanelźli nosiciela
  2. Ważna wiadomość od organizatorów konkursu w Willingen. Skoki zostały przełożone
  3. Polacy wstrzymują oddech. Trwa desperacka walka o życie, wystarczyła sekunda
  4. Z samego rana media obiegła smutna wiadomość. Niestety nie miała szans, zmarła na miejscu
  5. Pies zaczął przeraźliwie szczekać. Mama zamarła, kiedy weszła do pokoju małej córeczki

źródło: Planeta.pl

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News