Brawo! Miażdżący wywiad Dody o politykach, nie owijała w bawełnę

Brawo! Miażdżący wywiad Dody o politykach, nie owijała w bawełnę Źródło: YouTube/Super Express

Doda udzieliła ostatnio wywiadu, w którym wypowiedziała się na temat polskiej polityki. W typowy dla niej sposób przedstawiła swój punkt widzenia, absolutnie nie owijając w bawełnę.

Doda jest znana z ciętych ripost i ostrych słów kierowanych w stronę każdego, kto nie przypadł jej do gustu. Udzielając jednego z ostatnich wywiadów, podzieliła się opinią na temat polskiej sceny politycznej. W odważnych słowach ujęła poczynania polityków. Zgodnie z tym do czego wszystkich przyzwyczaiła, nie owijała w bawełnę i nie bała się przedstawić swojego punktu widzenia.

Doda szczerze o politykach. Bardzo dobitne słowa artystki

- Nie mam zaufania do polityków, nie wierzę im. Ostatnie, czego w ogóle chcą, to dobra dla ogółu. Wystałam pod Pałacem Prezydenckim sześć godzin, kiedy brałam udział w jedynym w moim życiu proteście przeciwko GMO. Wydaje mi się, że super zorganizowałam ten protest. Było kilka tysięcy ludzi, naukowcy, lekarze, dietetycy. Wszyscy opowiadaliśmy o tym, jakie będą efekty, jak ludzie będą chorować na raka - wspomina gwiazda.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Właśnie podczas tego protestu Dorota Rabczewska boleśnie przekonała się o tym, jaki jest prawdziwy stosunek sfery politycznej do zwykłych obywateli.

- Pamiętam, że w końcu trafiliśmy do Pałacu (...) Wziął mnie na bok jeden polityk i mówi: przeciwko czemu Wy protestujecie? Mówię: żebyście nie podpisywali tego cholernego GMO. On mi mówi: pani Dodu, przecież to już jest dawno podpisane (...) Wtedy zrozumiałam jedną rzecz: ludzie, jako ogół myślą, że mają władzę nad czymkolwiek, a to jest jedna wielka iluzja (...) Te nerwy i protesty to jest trochę strata czasu, bo to, co ma się stać, to się stanie - wspomina Doda.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny muzyk. Zmarł po wyczerpującej walce z chorobą

2. Wreszcie! Dowiedzieliśmy się jak wygląda córka Marty Kaczyńskiej, ale zdjęcie może zaraz zniknąć z internetu 

Doda zawsze prowokowała w swoich wypowiedziach. Nic dziwnego, że została wielką gwiazdą. Wiadomo, że kontrowersyjne wypowiedzi idące w parze ze śliczną buzią chętnie są przyjmowane i szeroko komentowane w mediach. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Obniżka PIT i waloryzacja. Emerytury WYSTRZELĄ w górę!
  2. Polski aktor miał aż 6 żon. Na starość poślubił kobietę prawie 50 lat młodszą
  3. Kręgosłup uczestnika Tańca z Gwiazdami w ruinie! Nie może chodzić, trwa walka z czasem
  4. Brutalna riposta w DDTVN. Filip Chajzer natychmiast zamilkł, kiedy tylko usłyszał bezlitosne słowa
  5. Fani "Królowych życia" czują się oszukani i upodleni! Wszystko było ustawką?!

źródło: onet

Następny artykuł