Doda znowu pokazała się nago, co się stało z jej piersiami?! Wyglądają zupełnie inaczej

Doda znowu pokazała się nago, co się stało z jej piersiami?! Wyglądają zupełnie inaczej Źródło: Instagram - Doda

Doda postanowiła znowu pokazać się nago, wywołując ogromne zamieszanie w internecie. Wiele osób zainteresowało się wyglądem jej piersi. Pojawiły się głosy, że wyglądają one zupełnie inaczej, niż jeszcze niedawno.

Doda wywołała spore poruszenie w internecie, zamieszczając nagie zdjęcie na Instagramie. Jak zwykle doprowadziła tym samym do niemałego poruszenia, jednak nie tylko poprzez sam swój czyn. Wiele osób zaczęło zastanawiać się, co stało się z ciałem gwiazdy. Pojawiły się liczne głosy na temat bardzo zauważalnej zmiany, którą niełatwo było pominąć.

Wielu internautów głośno stwierdziło, że piersi znanej piosenkarki wyglądają zupełnie inaczej, niż jeszcze przed kilkoma laty. Wielkie zainteresowanie ze strony Polaków wywołała odpowiedź ze strony samej gwiazdy, która postanowiła skomentować powstałe zamieszanie i raz na zawsze wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Mało kto spodziewał się tak odważnej deklaracji z jej strony.

Doda doprowadziła do wielkiego poruszenia w internecie

Przed jednym z koncertów Doda zamieściła dość kontrowersyjne zdjęcie, na którym odsłoniła znaczną część swojego ciała. Wokalistka przyzwyczaiła nas do tego typu zachowań, w związku z czym nie jest to wielkim zaskoczeniem, jednak zainteresowanie internautów oraz fanów wzbudził zupełnie inny fakt. Chodziło oczywiście właśnie o piersi gwiazdy.

Ludzie zwrócili uwagę na fakt, że wyglądają one zupełnie inaczej, niż do tej pory. Wiele fanów zaczęło głośno zastanawiać się nad tym, czy Doda zdecydowała się na wykonanie zabiegu zmniejszenia biustu. Odpowiedzi na to udzieliła sama zainteresowana, rozwiewając wszelkie wątpliwości swoich sympatyków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Doda wyjaśnia wątpliwości

- Już dawno go zmniejszyłam, kilka lat temu. Znudził mi się - powiedziała Doda w jednym z wywiadów, przyznając się do tego, że zdecydowała się na zabieg, który wywołuje spore kontrowersje wśród internautów. Mało kto posądzał wokalistkę o taki pomysł.

Dzisiaj grzeje: 1. Oskarżano ją o to, że byłą królową mafii. Zabrała głos po śmierci Staraka
2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Ostatecznie taka deklaracja nie sprawiła, że w sieci pojawiło się mniej komentarzy na temat biustu Dody. Teraz wiemy już, że rzeczywiście chciała ona go zmniejszyć, jednak ludzie zastanawiają się, czy rzeczywiście był to dobry pomysł. W komentarzach góruje opinia, że przejście zabiegu nie było dobrym pomysłem.

(fot. Instagram - Doda)

Najlepsze newsy dnia:  

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Kobieta zdębiała, gdy go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. "Mąż wydziela mi pieniądze, po 10 zł na dzień". Magda nie wie co dalej robić
  4. Nagranie ze ślubu 10-latki z dorosłym mężczyzną obiegło świat. Po jego obejrzeniu można być w szoku
  5. Mąż błagał Edytę, by pozwoliła się zbiorowo zgwałcić. W centrum miasta nie był w stanie obronić jej ani siebie

Źródło: Instagram

Następny artykuł