Doda
youtube.com/ TheDodaTV
Mateusz Wysokiński - 6 Czerwca 2019

Porażające wyznanie Dody. "Traktowano mnie jak szmatę i poniewierano jak ścierwo"

Doda przerwała milczenie. Gwiazda polskiej piosenki postanowiła w ostrych słowach opowiedzieć o tym, jak była w przeszłości traktowana. To wstrząsające wyznanie pokazuje mroczną, nieznaną stronę polskiego show-biznesu. Słowa artystki mogą być odbierane jako przestroga dla wszystkich młodych i początkujących gwiazd.

Doda przerwała milczenie. Gwiazda, która wielokrotnie zmagała się z falą krytyki ze strony mediów i fanów postanowiła opowiedzieć o swoich początkach w show-biznesie. O ile teraz wokalistka zespołu Virgin cieszy się statutem uznanej gwiazdy, to nie zawsze tak było. Słowa doświadczonej ulubienicy polskiej estrady mogą być prawdziwym ostrzeżeniem dla początkujących piosenkarek.

Krzysztof Jackowski wizjeJackowski wszystko przewidział. Służby od rana przestrzegają Polaków jak uniknąć zagrożeniaCzytaj dalej

Doda o początkach swojej kariery

Dorota Rabczewska jeszcze przed kilkoma laty utożsamiana była ze skandalami i kontrowersyjnym zachowaniem. Mimo że z perspektywy czasu w polskim show-biznesie pojawiły się postaci co najmniej kilkukrotnie bardziej dyskusyjne niż wokalistka, to łatka skandalistki, która przyległa do byłej żony Radosława Majdana jest przez nią odczuwalna po dziś. Duża w tym zasługa mediów, które zdaniem Rabczewskiej miały rozpuszczać wokół jej postaci nienawiść. Sama jednak wiedziała, na co się pisze i po kilku latach starań jest dumna ze wszystkiego, co udało się jej osiągnąć.

- Traktowano mnie jak szmatę, w mediach mnie poniewierano jak ścierwo. Nigdy się nie skarżyłam, bo wiedziałam, na co się piszę. Zdawałam sobie sprawę z konsekwencji, jakie towarzyszą temu, żeby być osobą popularną - powiedziała gwiazda w rozmowie z Wideoportalem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

koraKora umierała w męczarniach. Piąte zdjęcie wywołuje dreszcze i rozrywa serceCzytaj dalej

Kariera Dody nie była usłana różami

Pierwszym, poważniejszym projektem wokalistki był zespół Virgin, od którego zaczęła karierę muzyczną. Jak się okazuje, gwiazda miała wiele problemów, o czym także opowiedziała swoim fanom w trakcie jednego z koncertów. Główny kompozytor i lider zespołu - Tomasz Lubert został ostatnio zaproszony przez gwiazdę na scenę w trakcie jednego z występów. Wtedy to też Rabczewska wyznała, że jej przygoda z show-biznesem mogła się w ogóle nie zacząć, a wszystko przez decyzje wytwórni muzycznej.

- Kochani, Tomek to wyjątkowa osoba, poznałam go, gdy miałam zaledwie 16 lat i pojawiłam się na bardzo brutalnym castingu do zespołu Virgin. Nie no, żartuję z tym brutalnym. Tomek uwierzył we mnie, ale pani z wytwórni, z którą miał już wtedy podpisany kontrakt powiedziała, że mój angaż nie jest dobrym pomysłem. Że będą ze mną problemy i to w ogóle bez sensu. I co wtedy zrobił Tomek? Powiedział "to w takim razie dziękuję" i zrezygnował. Postawił wszystko na jedną kartą. Dziękuję Ci Tomku! I jak, były ze mną jakieś problemy? - powiedziała gwiazda w trakcie występu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Isabel Marcinkiewicz dostała za swoje? Taka decyzja sądu wprawiła ją w osłupienie
  4. Roksana Węgiel w końcu przerywa milczenie ws. zatrzymania przez policję. To tłumaczenie nie spodoba się wielu fanom
  5. Smutna wiadomość obiega media. Nie żyje były piłkarz reprezentacji Polski
  6. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel

sławomiSUjawniono całą prawdę o żonie Sławomira. Te kilka faktów odbierze wam mowęCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News