Nagle Doda na wizji zaczęła płakać. Wszystko przez jej męża, dla wielu będzie to wstrząs

Nagle Doda na wizji zaczęła płakać. Wszystko przez jej męża, dla wielu będzie to wstrząs Źródło: Materiały prasowe

Doda zaskoczyła wszystkich i nagle podczas programu telewizyjnego, zaczęła płakać. Emocje wzięły górę i piosenkarka nie wytrzymała. Zapewne cała sytuacja nie miałaby miejsca, gdyby nie zachowanie jej męża. Dla wielu osób to będzie prawdziwy szok.

Doda od pewnego czasu stroni od pozowania na ściankach i bardzo chroni swoje życie prywatne. Kiedyś uwielbiała szokować, a dzisiaj wydaje się bardziej stonowaną i poważną kobietą. Niedawno artystka wzięła udział w nowym programie Polsatu "Emsi na tropie", w którym niespodziewanie się popłakała. Pewnie nic takiego by się nie wydarzyło, gdyby nie pewien gest jej męża. 

Doda dała się poznać z zupełnie innej strony

Piosenkarka rzadko pokazuje, że w głębi serca jest tak naprawdę bardzo wrażliwą osobą. Zazwyczaj fani kojarzą ją jako twardą kobietę, która nie boi się głośno wyrażać swojego zdania. Wszystko jednak zmieniło się w programie "Emsi na tropie", w którym Doda zalała się łzami. Widzowie mogli ją poznać z zupełnie innej strony. 

Gwiazda nie mogła powstrzymać łez

W programie Polsatu "Emsi na tropie", Doda została zaskoczona przez produkcję pytaniami ze sfery prywatnej. Materiały na temat jej rodziny i związku zszokowały piosenkarkę. Wszystko było długo skrywane w tajemnicy, dlatego też wokalistka nie kryła zaskoczenia. Jednak to, co zrobił jej mąż, spowodowało, że nie mogła powstrzymać łez.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na ekranie wyświetlone zostały wspomnienia związane ze zmarłą przed rokiem babcią Dody. Piosenkarka bardzo przeżyła rozstanie z jedną z najbliższych jej osób, dlatego nie potrafiła ukryć wzruszenia. Kiedy do studia wszedł z kwiatami jej ukochany mąż, Emil Stępień, wokalistka zalała się łzami. To był niezwykle emocjonalny dzień. Dla wielu osób to prawdziwy szok, ponieważ Doda nigdy nie pokazała się z takiej strony. Gwiazda w rozmowie z "Super Expressem" potwierdziła, że ta niespodzianka kompletnie rozłożyła ją na łopatki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

– Mamy z moim mężem taką złotą zasadę, że nie udzielamy żadnych wywiadów okładkowych, nie robimy wspólnych sesji zdjęciowych, nie pozujemy razem na ściankach. Więc bardzo zaskoczyło mnie to, że nagle pojawił się z kwiatami. Totalnie rozłożyło mnie to na łopatki. W życiu się go tam nie spodziewałam - powiedziała dla "Super Expressu" Doda.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. Podczas transmisji live Kononowicza doszło do ohydnej obrazy LGBT. Policja zatrzymała mężczyznę
  5. Skarbówka ZAPUKA do drzwi i upomni się o pieniądze. Nie będzie nawet wcześniej wysyłać zawiadomień

źródło: Super Express

Następny artykuł