Córki byłego narzeczonego Dody podbijają sieć. Uroda 18-letnich bliźniaczek powala na kolana (FOTO)

Córki byłego narzeczonego Dody podbijają sieć. Uroda 18-letnich bliźniaczek powala na kolana (FOTO) Źródło: youtube.com/Plotek.pl

Doda będąc w związku z Emilem Haidarem, nie wiedziała właściwie nic o jego przeszłości. Zdziwieniem zareagowała na wieść, że jej ukochany ma dwie, prawie dorosłe córki. Szokiem była nie tylko informacja, ale i wygląd - internauci zachwycają się ich urodą.

Doda może powiedzieć, że ma prawdziwą konkurencję w kwestii urody. Córki jej byłego narzeczonego, Emila Haidara, są już dorosłe i brylują na Instagramie. Przygotowują się do zrobienia kariery w mediach? Mają na to spore szanse.

Doda zdziwiła się na wieść o dzieciach. A były narzeczony nie próżnuje

Gdyby nie Doda, nikt nie usłyszałby o Emilu Haidarze i jego córkach. Mężczyzna, który przez rok był w związku z kontrowersyjną gwiazdą polskiej sceny muzycznej, ma dwie córki, w dodatku bliźniaczki. Oliwia i Wiktoria, urodzone we wrześniu, w tym roku będą obchodzić już 19. urodziny.

Ani Doda, ani Emil nigdy nikomu nie zdradzili informacji o dzieciach mężczyzny. Przypadkowo wygadał się o nich ich dziadek, Riad Haidar. Gdy ojciec Emila startował w wyborach do Sejmu, na plakacie napisał, że ma 3 urocze wnuczki. Jedną z nich jest Kamila Haidara, córka Emila i Zofii Ślotały. Pozostałe dwie to dzieci byłego faceta Dody. Teraz Riad Haidar może uaktualnić status dziadka - ma już 4 wnuczki.

Emil Haidar sprawił swoim córkom niespodziankę. A one mają typowo kobiece zainteresowania

Na zdjęciach, które siostry publikują na Instagramie można zobaczyć, że Emil ma niesamowicie dobry kontakt z córkami. Bywa na ich urodzinach i spędzają razem czas. Są dla niego jak oczko w głowie. Teraz będzie musiał podzielić uwagę na 3 córki: niedawno został po raz trzeci ojcem kolejnej dziewczynki.

Oliwia i Wiktoria po ukończeniu liceum oraz napisaniu matury będą miały dużo czasu, zanim pójdą na studia. Należy im się odpoczynek, a dumny tata pochwalił się, że 7 lat z rzędu obie przynosiły na świadectwach czerwony pasek. Tymczasem nastolatki nie próżnują i wstawiają coraz to bardziej zwariowane zdjęcia.

- Interesuję się chyba wszystkim, co możliwe: modą, podróżowaniem, fotografią, makijażem, różnymi akcjami charytatywnymi, muzyką w wolnym czasie, lubię oglądać filmy i grać w Simsy - na swoim profilu napisała Wiktoria. To artystyczna dusza mająca ogromny talent do makijażu.

Wiktoria zaś uwielbia modę - dobrze orientuje się w temacie i wie, co jest trendy. Jej hobby to gra na gitarze, a za cel na najbliższe lata postawiła sobie ukończenie medycyny.

TAK WYGLĄDAJĄ CÓRKI EMILA HAIDARA:

Fot. instagram.com/emil.haidar

Fot. instagram.com/wiktoria.haidar

Fot. instagram.com/oliwiahaidar

  1. Cała prawda o dzieciach Bronisława Komorowskiego! Nigdy nie zgadniecie, czym zajmują się dzieci byłego prezydenta. Zdębiejecie z wrażenia! 
  2. Małgorzata Kożuchowska przekroczyła wszelkie granice. Pokazała coś, czego żaden Polak się nie spodziewał! Fani nie mogą dojść do siebie po tym, co zobaczyli!
  3. Alicja Bachleda-Curuś naprawdę była do tego zdolna. Podarowała synkowi cząstkę polskiej tradycji na Dzień Dziecka
  4. Łapcie małą Julkę Kulkę Cebulkę". Julia Wieniawa pokazała wszystkim fanom jakim była "brzdącem" (FOTO)
  5. Żona Janowskiego zerwała się w środku nocy na równe nogi. Była już 1:00, gdy z mężem znaleźli Krawczyka
  6. Poderwie Was z foteli, czołowa gwiazda TVN wykiwała wszystkich fanów? Wyciekły zdjęcia z ukrycia, ujawniają całą prawdę

Źródło: Instagram

Następny artykuł