Doda podjęła ostateczną decyzję. Schodzi ze sceny

Doda podjęła ostateczną decyzję. Schodzi ze sceny Źródło: screen YouTube Plejada

Doda jest uwielbianą artystką, która może poszczycić się całą masą sukcesów. Po wielu latach podjęła decyzje, która może zasmucić wielu fanów. Królowa postanowiła zejść ze sceny.

Doda od lat dostarczała nam wielu wzruszeń. Swoją osobowością i muzyką podbiła serca fanów w całej Polsce. Niestety cześć z nich może teraz przeżywać ciężkie chwile. Gwiazda postanowiła zawiesić swoją karierę.

Doda schodzi ze sceny

Doda już od ponad 20 lat jest obecna w świecie show-biznesu. Nie da się ukryć, że swego czasu wzbudzała sporo kontrowersji. Były one w dużej mierze spowodowane wyzywającym wyglądem i zachowaniem. Niemałe sensacje wywoływały też wypowiedzi gwiazdy. Część ludzi pokochała ją za tą bezpośredniość, jednak niektórzy nie mogli tego znieść i nie darzyli jej sympatią. Nie zmienia to jednak faktu, że Doda była dla wielu tematem numer jeden. 

Artystka oprócz kontrowersji zachwycała swoją twórczością. Trzeba przyznać, że jej osiągnięcia muzyczne są godne podziwu. Doda może pochwalić się wydaniem 10 płyt. Cztery z nich zostały zarejestrowane z zespołem Virgin, trzy artystka nagrała solowo, natomiast kolejne trzy wydawnictwa były koncertowe. Jej kompozycje są znane w całym kraju, a koncerty odbijają się głośnym echem. Teraz gwiazda zapowiedziała, że schodzi ze sceny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazda zawiesza karierę

Po wielu latach Doda podjęła decyzję, która dla wielu osób może być szokiem. Artystka po 20 latach nieustannej pracy zawiesza swoją karierę. Jej koncerty, które zagra w marcu będą ostatnimi. Występy odbędą się w Łodzi, Rzeszowie, Poznaniu i Szczecinie.

- Zawieszam karierę! Pierwszy raz od 20 lat nie wyjadę w sezonie w trasę koncertową. Długo czekałam, by się w końcu na to odważyć. W końcu poczułam, że nie ulegnę żadnej presji, nawet swojej wewnętrznej. Chcę podróżować, odpocząć, zająć się produkcją filmów i zatęsknić. Pracuję od 13. roku życia, a koncertuję non stop od 20 lat - wyznała Doda.

Dzisiaj grzeje: 1. 19-latek umarł przez popularny produkt. Sprzedają go w niemal każdym sklepie w Polsce
2. Dziadek przyszedł do szpitala poznać wnuczkę. Gdy ją zobaczył, odkrył kłamstwo córki

Trzeba przyznać, że po tak długiej nieustannej pracy artystka zasługuje na odpoczynek. Fani mogą być zaniepokojeni tym, że ich idolka schodzi ze sceny. Spekuluje się, że przerwa artystki może trwać minimum pół roku. Sama Doda zapowiada, że powróci, kiedy będzie gotowy jej nowy album. W międzyczasie uda się wraz ze swoim mężem do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Nie pozostaje nic innego, niż życzyć gwieździe udanego wypoczynku i nagrania kolejnej fantastycznej płyty. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Przez tydzień jedli tylko fast foody. "Śmieciowa" dieta wpłynęła na ich mózgi
  2. Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą
  3. Martyna Wojciechowska poinformowała o ślubie. Już wszystko wiadomo
  4. Ślub miał być spełnieniem ich marzeń. Przed wejściem do kościoła wydarzyło się najgorsze, panny młodej nie udało się uratować
  5. Każdy może dostać dodatkowo nawet kilkaset złotych do emerytury miesięcznie. Wystarczy spełnić określone warunki
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Źródło: 4funTV

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News