Do TVP wraca hit nad hity! Decyzja stacji rozniesie konkurencję

Do TVP wraca hit nad hity! Decyzja stacji rozniesie konkurencję Źródło: yt/tvp

TVP postanowiło odbić telewidzów swoim największym rywalom, Polsatowi i TVN. Wszystko za sprawą programu, który wiele osób pamięta z dawnych lat. Hit niegdyś gromadził przed telewizorami całe rodziny, a teraz ma powrócić do ramówki stacji.

TVP doskonale wie, że ich widzowie uwielbiają muzyczne show. Postanowili spróbować powtórzyć sukces wielkiego hitu sprzed lat i już wkrótce będzie można się przekonać, czy to był właściwy wybór. Na pewno wiele osób postanowi zobaczyć nową odsłonę programu z samego sentymentu.

TVP zgarnie wszystkich widzów innym stacjom. Niedługo premiera wielkiego hitu

Wiele osób na pewno pamięta popołudnia, podczas których cała rodzina siadała przed telewizorem, by obserwować zmagania jednego z najlepszych ówczesnych programów. Wiele osób z pewnością będzie chciało zobaczyć, co zmieni się w programie po wielu latach od ostatniego odcinka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Już wkrótce okaże się, czy wielki powrót Szansy na sukces był dobrym pomysłem. Program TVP pomagał młodym twórcom zacząć swoją muzyczną karierę. W odróżnieniu od innych show, właśnie to najbardziej wymagające. Aby wygrać, piosenkarze-amatorzy musieli wykonać losowy utwór z repertuaru danego wokalisty lub zespołu, a oceniali ich oryginalni wykonawcy. 

Cały występ przypominał nieco karaoke. Wokalista wybierał dla siebie podkład muzyczny, a potem śpiewał, wspomagając się wyświetlanym tekstem. 

 Wiele osób zastanawiało się, kto poprowadzi nową edycję. Niegdyś tę funkcję pełnił Wojciech Mann, teraz jednak zastąpi go Artur Orzech. 

Widzowie zobaczą wiele gwiazd w nowym programie

Castingi do Szansy na sukces już się odbyły, a pierwszy odcinek będzie można zobaczyć już 7 kwietnia. Gościem będzie Natalia Kukulska, a uczestnicy będą śpiewać piosenki jej matki, Anny Jantar. W kolejnych epizodach zaproszonymi gwiazdami będą między innymi Maryla Rodowicz, Golec uOrkiestra, Anna Wyszkonii, Kombii, Feel oraz Ryszard Rynkowski.

TVP z pewnością liczy na ogromny sukces. Dawny hit z pewnością będzie ciekawą alternatywą dla współczesnych talent show, a wiele osób chętnie odświeży stare wspomnienia. Jak na razie program jest kojarzony głównie przez internautów, którzy znaleźli naganie z występem Donalda Tuska właśnie w Szansie na sukces. Być może stacja pomoże odkryć przyszłą gwiazdę polskiej muzyki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bogumiła Wander ostro skomentowała słowa Woźniak-Starak. „To szczyt wszystkiego”
  2. Elżbieta Zapendowska z partnerem. Jest od niej 20 lat młodszy! „Nie trzymam go na siłę”
  3. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda

Źródło: Pudelek

Następny artykuł