Reklama

W sieci krąży ostatnie nagranie Anny Przybylskiej. Tuż przed śmiercią

W sieci krąży ostatnie nagranie Anny Przybylskiej. Tuż przed śmiercią Źródło: fot. youtube.com/TVP VOD

Anna Przybylska odeszła od nas 5 października 2014 roku. Jej choroba i śmierć były ogromnym szokiem i zaskoczeniem dla aktorskiego świata i fanów artystki. Jak wyglądały ostatnie miesiące życia gwiazdy, pokazuje nagrane niedługo przed jej zgonem wideo, które zamieszczono w sieci.

Reklama

Gwiazda "Złotopolskich" i popularna fotomodelka od 1997 roku zachwycała telewidzów swoimi urodą i grą aktorską. Oprócz występów w filmach gwiazda została pierwszą w Europie Polką, pełniącą obowiązki ambasadorki kosmetycznej marki Astor. Niestety pewnego dnia usłyszała przerażającą diagnozę. Okazało się, że Anna Przybylska jest ciężko chora na raka trzustki. Walka z chorobą trwała przez wiele miesięcy, a aktorka poddała się nawet operacji złośliwego nowotworu. Niestety, zabiegi i leczenie nie przyniosły skutku, a Przybylska zmarła, osierocając trójkę dzieci i zostawiając ich ojca, Jarosława Bieniuka. Ta wielka tragedia jest żywo wspominana do dziś.

Reklama

Tak wyglądała Anna Przybylska na niedługo przed śmiercią

Ogromne emocje wywołuje ostatnie nagranie z udziałem aktorki, które powstało w 2014 roku przy okazji gali nagród przyznawanych przez magazyn "Viva". Pismo uznało, że Przybylska zasługuje na zostanie laureatką "Viva Najpiękniejsi". Aktorka nie mogła jednak pojawić się na gali, więc na jakiś czas przed przyznaniem nagród, ekipa filmowa zarejestrowała jej podziękowania za nominacje i statuetkę. Wideo dało fanom gwiazdy nadzieję na jej szybkie wyzdrowienie. Niestety prognozy te okazały się błędne. Anna Przybylska zmarła niedługo po nagraniu, 5 października 2014 roku.
Reklama
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
Reklama
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Celebrytka oskarża TVN! Jak wytłumaczy się z tego stacja?
  2. Fani żegnają ulubioną aktorkę. Grała w serialu TVP od 2007 roku
  3. 15-letnia Meghan przed pałacem Buckingham. Zdjęcie robi furorę w sieci
Reklama
Następny artykuł