Dno. Nie uwierzysz czemu Majdanowie zapowiadają dziecko

Dno. Nie uwierzysz czemu Majdanowie zapowiadają dziecko

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ogłosili, że starają się o wspólne dziecko. W mediach zawrzało. Nie uwierzycie, czemu para zdecydowała się publicznie na takie wyznanie! 

Za nami pierwszy odcinek "Iron Majdan", show z udziałem małżeństwa Majdanów. To właśnie w nim padło wyznanie, które wywołało lawinę kontrowersji. ZOBACZ TAKŻE: Fani bezlitośni dla Iron Majdan! „Widziałem idiotyczne programy ale ten bije wszystkie na głowę”

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chcą mieć dziecko

- Kiedy skończymy ten program zaczniemy starać się o córkę. Ale, że nie jesteśmy osiemnastolatkami nie wiemy czy się uda... dbamy o siebie, dobrze się odżywiamy - wyznała Małgorzata Rozenek-Majdan. W mediach zaszumiało. Pojawiły się artykuły i komentarze mówiące o tym, że Rozenek zdecydowała się na to wyznanie tylko i wyłącznie dlatego, żeby stworzyć zamieszanie wokół swojego małżeństwa, a tym samym zwiększyć oglądalność najnowszej produkcji TVN-u z ich udziałem. ZOBACZ TAKŻE: Znana pisarka bezlitośnie punktuje Majdanów. TO musiało boleć Jakakolwiek nie byłaby jej intencja przy tym wyznaniu społeczeństwo zgodnie stwierdziło, że celebrytka posłużyła się wiadomością o dziecku, by wypromować show. Małgorzata ma już dwóch synów z wcześniejszego małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem. Wspólnie z Radosławem Majdanem wychowują 7-letniego Tadeusza i 12-letniego Stanisława. ZOBACZ TAKŻE: Doda wykasuje Majdana z pamięci. Potrzebuje do tego 8 zabiegów Następny artykuł