Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan ogłosili, że starają się o wspólne dziecko. W mediach zawrzało. Nie uwierzycie, czemu para zdecydowała się publicznie na takie wyznanie! 

Za nami pierwszy odcinek „Iron Majdan”, show z udziałem małżeństwa Majdanów. To właśnie w nim padło wyznanie, które wywołało lawinę kontrowersji.

ZOBACZ TAKŻE: Fani bezlitośni dla Iron Majdan! „Widziałem idiotyczne programy ale ten bije wszystkie na głowę”

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan chcą mieć dziecko

 Kiedy skończymy ten program zaczniemy starać się o córkę. Ale, że nie jesteśmy osiemnastolatkami nie wiemy czy się uda… dbamy o siebie, dobrze się odżywiamy – wyznała Małgorzata Rozenek-Majdan.

W mediach zaszumiało. Pojawiły się artykuły i komentarze mówiące o tym, że Rozenek zdecydowała się na to wyznanie tylko i wyłącznie dlatego, żeby stworzyć zamieszanie wokół swojego małżeństwa, a tym samym zwiększyć oglądalność najnowszej produkcji TVN-u z ich udziałem.

ZOBACZ TAKŻE: Znana pisarka bezlitośnie punktuje Majdanów. TO musiało boleć

Jakakolwiek nie byłaby jej intencja przy tym wyznaniu społeczeństwo zgodnie stwierdziło, że celebrytka posłużyła się wiadomością o dziecku, by wypromować show.

Małgorzata ma już dwóch synów z wcześniejszego małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem. Wspólnie z Radosławem Majdanem wychowują 7-letniego Tadeusza i 12-letniego Stanisława.

ZOBACZ TAKŻE: Doda wykasuje Majdana z pamięci. Potrzebuje do tego 8 zabiegów

Czy podoba Ci się "Iron Majdan"?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

14 przezabawnych MEMÓW z Piotrem Żyłą, które umilą ci dzień


Kiedyś rozpalały zmysły Polaków, a dziś? Najpiękniejsze aktorki PRL