DNO! TVP próbuje wmieszać Trzaskowskiego w taśmy, choć go na nich nie ma

DNO! TVP próbuje wmieszać Trzaskowskiego w taśmy, choć go na nich nie ma Źródło: screen youtube.com/24 godziny online pl

TVP znane jest z popierania jednej partii politycznej. Przez tę praktykę wielu widzów i internautów odwróciło się od tej stacji. Jednak nagranie, jakie zostało teraz opublikowane, według wielu osiągnęło nowy poziom żenady.

TVP w swoich programach już od dłuższego czasu wychwala polityków PiS, jednocześnie oczerniając na wszelkie sposoby członków opozycji. Treści przedstawiane przez stację są często nazywane propagandą PiS, ale teraz TVP INFO zrobiło o jeden krok za daleko. Wszystko za sprawą nagrania opublikowanego na Twitterze stacji, na którym przedstawione jest podsumowanie taśm z afery taśmowej. Jednak nie to wywołało największe poruszenie wśród internautów, a próba powiązania Rafała Trzaskowskiego z tą aferą, mimo że nie ma go na żadnej z taśm.

TVP osiągnęło dno?

Afera taśmowa w ostatnich dniach ponownie wróciła na pierwsze strony gazet, również w pozostałych mediach ten temat jest wałkowany niemalże każdego dnia. Wszystko przez to, że na jaw wyszły kolejne nagrania, w których brał udział Mateusz Morawiecki. W ten sposób oczy wszystkich Polaków zwrócone zostały w stronę PiS, a wybory samorządowe zbliżają się wielkimi krokami. Już za kilka godzin nastąpi cisza wyborcza, przez co wszystkie komitety starają się wykorzystać do końca pozostały czas. TVP również postanowiło pomóc w tej kwestii i dlatego został opublikowany film, w którym próbuje się powiązać Trzaskowskiego z aferą taśmową. Na samym początku widzimy kandydata na prezydenta Warszawy z ramienia Koalicji Obywatelskiej, który próbuje naprawić szybę przy pomocy taśmy klejącej. Już po chwili pojawia się przed naszymi oczami napis "A jak z taśmą radzą sobie koledzy Rafała Trzaskowskiego?". Następnie słyszymy nagrania z restauracji "Sowa i przyjaciele" oraz pokazywane są sylwetki osób wypowiadających się. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ  

Internauci bardzo krytyczni

Według wielu internautów TVP osiągnęło w tym momencie dno, ponieważ chce powiązać z aferą taśmową osobę, której nie ma na żadnym nagraniu. Stwierdzenie, że jest to cios poniżej pasa, to tak jakby nie powiedzieć nic. Momentalnie pojawiły się komentarze, które brutalnie atakują stację, za ów nagranie. - Za każdym razem niżej i niżej, a zdawać by się mogło, że dno już dawno było przebite - czytamy w komentarzach. - Telewizja Pseudopubliczna. Tyle. Dno - pisze jeden z internautów. - Widzę, że kurwizja prowadzi kampanię PiS na całego. Kuźwa ile wam za to płacą!!! - dodaje kolejny internauta. Tego typu komentarzy jest cała masa, a znalezienie, chociażby kilku pochwalających to, co zrobiła stacja TVP, graniczy niemalże z cudem. Oczywiście na nagraniu zabrakło zarejestrowanych wypowiedzi Morawieckiego i raczej nie był to przypadek.   ZOBACZ TAKŻE:
  1. To ostatnie godziny w Polsce! Jutro każdy będzie za to surowo karany
  2. Donald Tusk. Twitter polityka zalewany hejtem
  3. Na co naprawdę choruje Jarosław Kaczyński? Pogłoski o raku trzustki nie cichną
  4. Znaki zodiaku najbardziej wiernych mężczyzn. Będziesz zachwycona!
  5. Ten pasożyt może zabić Twojego psa. Lubi się jednak ukrywać, wiemy gdzie
źródło: gazeta.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News