Domowy i skuteczny sposób na odmłodzenie dłoni. Potrzeba 3 składników, które na pewno masz w kuchni

Domowy i skuteczny sposób na odmłodzenie dłoni. Potrzeba 3 składników, które na pewno masz w kuchni Źródło: youtube.com/MakeupTV

Dłonie są tą częścią ciała, która starzeje się wyjątkowo szybko. Kobiety z całego świata od dawna zastanawiają się, jak zaradzić tak nieestetycznym zmianom. Okazuje się, że nie trzeba wiele, aby ręce wyglądały o znacznie lepiej. Wystarczą trzy składniki, które niemalże każdy ma w kuchni.

Dłonie potrafią się bardzo szybko zestarzeć. Skóra narażona na interakcje z przedmiotami, pracę i inne czynniki często nie wytrzymuje w swojej naturalnej formie wielu lat. Wiele kobiet od lat uskarża się na nieestetyczne ręce. Jest jednak bardzo prosty sposób, by temu zaradzić i nie wymaga on inwestowania dużej ilości pieniędzy. Te produkty ma każde gospodarstwo domowe.

Dłonie można łatwo odmłodzić. Rewelacyjna i prosta metoda upiększająca

Składniki, których będziemy potrzebować, to: miód, jogurt i cytryna. Teraz musimy znaleźć miseczkę i wlać jedną łyżeczkę miodu i jogurtu, a także wycisnąć sok z cytrusa. Po wszystkim wszystko dokładnie mieszamy. Kiedy już to zrobimy, bierzemy pędzelek bądź łyżeczkę i nakładamy miksturę na swoje dłonie.

Ważne jest to, aby utrzymywać mieszaninę na powierzchni dłoni przez około 15 minut. Jest to bowiem konieczne, aby skóra zaczęła reagować na działanie mikstury. Kurację należy stosować nie częściej, niż dwa razy w tygodniu, a także najlepiej stosować ją w nocy, ponieważ może ona zostawiać czerwone plamy na powierzchni skóry.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polki chwalą sobie tę metodę

Ta prosta i tania metoda momentalnie znalazła miłośników w Polsce. Polki są zachwycone błyskawicznym działaniem mikstury i cieszą się, że jej wykonanie nie pochłania wielkich nakładów finansowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

- Na początku nie wierzyłam, że to może działać. Moje znajome chodzą do kosmetyczek i zostawiają tam wielkie pieniądze. Kiedy jednak odkryłam, że trzeba tak niewiele, aby odzyskać namiastkę młodości, żadna z moich znajomych nie jest w stanie uwierzyć, że trzeba tak niewiele - pisze jedna z internautek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Poczta zmusiła do zapłaty już 9,5 tys. osób
  2. Legendarny milioner nie chciał płacić alimentów córce. Mówił, że nie jest jego, wyśmiewał ją i poniżał
  3. Kotlety schabowe z "niespodzianką" rozpieszczają podniebienia. Przepis jest niebywale łatwy
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Największe piersi Polsatu znów na wolności. Gwiazda opala się topless, a fani szaleją na ten widok

Źródło: Webniusy

Następny artykuł