Połącz dłonie i zobacz czy linie się stykają. Jeśli tak, jesteś wielkim szczęśliwcem, w przeciwnym wypadku możesz mieć problemy

Połącz dłonie i zobacz czy linie się stykają. Jeśli tak, jesteś wielkim szczęśliwcem, w przeciwnym wypadku możesz mieć problemy Źródło: .

Okazuje się, że nasze dłonie mogą zadziałać jak znaki zodiaku. Dzięki ich kształtom możemy sprawdzić swoje i cudze cechy charakteru. Co więcej, możemy to zrobić w bardzo prosty sposób.

Dłonie wiele mogą powiedzieć o człowieku, co wie wiele wróżek i astrologów. Nie tylko są odzwierciedleniem naszej osobowości, ale także mogą przepowiedzieć nam przyszłość. Żeby to sprawdzić, musimy wykonać bardzo proste ćwiczenie. Wystawiamy dłonie przed siebie, po czym odwracamy je zewnętrzną stroną do góry. Następnie łączymy je ze sobą bokami i możemy z powstałej linii zacząć wróżyć.

Złącz dłonie i sprawdź jaki masz charakter

Jeśli linie na twoich dłoniach idealnie się łączą, to znaczy, że jesteś osobą bardzo uczuciową, którą łatwo ponoszą emocje. Jednocześnie charakteryzuje cię wysoki poziom empatii. Łatwo ci nawiązywać kontakty i zdobywać przyjaciół, którzy mają podobny charakter do twojego.

Takie osoby znane są w kręgu swoich znajomych z dużej ofiarności i chęci pomocy. Ludzie z tak złączonymi dłońmi zawsze reagują na potrzebę swoich bliskich, dzięki czemu inni do nich lgną i chcą z nimi spędzać czas, czy nawet wiązać się na dłużej. To bardzo pomocne cechy w życiu. Ma to też jednak swoje wady: czasami możemy zbytnio obciążać się czyimiś problemami.

W przypadku takich linii, sytuacja jest nieco inna

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeśli jednak linia twojej prawej ręki jest wyżej, to znaczy, że jesteś typem osoby, które nie lubią zasad, za to bardzo cenią sobie bunt i podważanie statusu quo. To czasami utrudnia nawiązywanie relacji z innymi ludźmi i sprawia wrażenie, że niektórzy mają cię za złośliwego, czy zarozumiałego. Jednak sporą zaletą takiego stanu rzeczy jest umiejętność myślenia krytycznego. Dzięki uwolnieniu się od schematów łatwiej będzie ci rozwiązywać bardziej złożone problemy.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zginął w wypadku, miał zaledwie 27 lat
2. Katarzyna Dowbor przyznała się do ciężkiej choroby. Dużo Polek ma to samo, ale ignorują objawy

W przypadku osób, które mają wyżej linię lewej ręki, można spodziewać się apodyktycznego charakteru. Takie osoby są bardzo temperamentne i nie znoszą sprzeciwu. Mają za to duże wymagania, choćby ze względu na to, że sami lubię stawiać sobie wyzwania. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszukiwana osoba, która wyrzuciła ciężarną suczkę z samochodu. "Zaczęły się świąteczne porządki"
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. 17-latka przez pół roku mówiła, że jest w ciąży. Gdy pokazała brzuch, wszystkim opadły szczęki, nie tego się spodziewali
  4. Magdalena zabiła swojego synka w okrutny sposób. Wcześniej wyszukiwała w sieci przerażające hasła, nie mieści się w głowie
  5. Para młoda nie mogła ukroić weselnego tortu. Reakcja pana młodego przechodzi wszelkie wyobrażenie, wszyscy zaczęli krzyczeć

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News