Tytułowy obrazek idealnie oddaje dzisiejszą sytuację w tzw. ?pierwszym świecie?. Sfeminizowane, przeżarte hedonizmem i pseudo-tolerancją społeczeństwa w konfrontacji z potężnymi, zdyscyplinowanymi Chinami czy Rosją, w budzący śmiech sposób pokazują, jak nienaturalnym dla człowieka zjawiskiem jest polit- poprawność.

Rzućmy okiem na to, jak wygląda Europa XXI wieku. Niegdyś światowe mocarstwa, wspaniałe cywilizacje i kolebki kultury oraz sztuki, dziś stały się karłami, wyjętymi żywcem z marzeń hipisa- pacyfisty. Jest to Europa, w której absurd na absurdzie absurdem pogania, a pseudo-oświeceniowe organizacje prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowych sposobów, by w życie wprowadzać wszechogarniającą równość, czy szerzyć socjalizm. Całość dla niezbyt inteligentnego Europejczyka, wierzącego w nowoczesne trendy wygląda dosyć apetycznie. Ale to nie wszystko. Otóż w samej Europie czai się coś jeszcze.

Według badań, w ciągu najbliższych 36 lat, we Francji większość ludności stanowić będą muzułmanie,  w Holandii, 50% rodzących się dzieci to muzułmanie. Zastanawialiście się kiedyś, jak to możliwe, że przez tyle setek lat starań, Turkom nie udało się podbić Europy? Porzućcie wątpliwości, jak widać szabelka nie jest skuteczna, najlepszą bronią na naszą upadającą kulturę, jest po prostu imigracja.

Spójrzmy prawdzie w oczy, największym naszym problemem nie są niskie zarobki, brak autostrad czy za niskie podatki dla hipermarketów. Największym problemem jest nasza zniewieściałość, która prostą i (już nieodwracalną niestety) drogą prowadzi do upadku cywilizacji europejskiej. Tak samo jak cywilizacji Sumerów, Azteków czy Indian. Okazaliśmy się po prostu słabsi i to nie z powodu braku determinacji czy ideowości, przeżarła nas rewolucja kulturowa.

Możemy krytykować poczynania Putina, nazywać go tyranem czy nawet mordercą. Ale jedno jest pewne, on wie ?co w trawie piszczy?, może ze szkodą dla niektórych ludzi, ale działa na korzyść swojego narodu. Zakaz homopropagandy? Karanie homoseksualistów? Kroki drastyczne, acz w XXI wieku niezbędne. Putin tworzy mocarstwo i dzięki niemu Rosja jest silna. My natomiast umieramy.

I przed śmiercią nie uchronią nas cztery roześmiane panienki w mini-spódniczkach. Powinniśmy powrócić do normalności i twardymi zasadami przywrócić Europie potęgę. Demoliberalna propaganda jest jak zaraza, ludzie w nią wierzą i zaślepieni nie widzą, co tak naprawdę dzieje się wokół nich. Zwycięzcami tego świata, będzie Rosja, Chiny a przede wszystkim muzułmanie.

...

Zobacz również

Działacz Narodowy, zwolennik wolnego rynku. Zagorzały tradycjonalista i antydemokrata. "Katolicyzm nie jest dodatkiem do polskości, ale w znacznej mierze stanowi jej istotę. Usiłowanie oddzielenia u nas katolicyzmu od polskości, oderwania narodu od religii i od Kościoła, jest niszczeniem samej istoty narodu. ~ R. Dmowski. "