Dlaczego Robert Janowski odszedł z programu? Skandaliczne zachowanie TVP

Dlaczego Robert Janowski odszedł z programu? Skandaliczne zachowanie TVP Źródło: screen/youtube/intro.media

Dlaczego Robert Janowski odszedł z programu? Jego rozstanie z kultowym formatem Telewizji Polskiej "Jaka to melodia?" było największym zaskoczeniem tego roku. Z pewnością nikt nie spodziewał się, iż prezenter może opuścić program, którego stał się ikoną i nieodłącznym elementem. A jakie były szczegóły jego odejścia? 

Dlaczego Robert Janowski odszedł z programu? Artysta związany był z programem "Jaka to melodia?" od samego początku w roku 1997. Przez te wszystkie lata przyzwyczaił swoich widzów zarówno do swojej obecności, stylu prowadzenia, jak i poczucia humoru. Uwielbiali go absolutnie wszyscy i stał się charakterystyczną twarzą całej TVP. Jego odejście było ogromnym szokiem, z którym wiele osób do tej pory nie może się pogodzić.

Dlaczego Robert Janowski odszedł z programu?

Widzowie dowiedzieli się o odejściu Roberta Janowskiego z "Jaka to melodia?" dzięki oficjalnemu pożegnaniu, które artysta napisał na swoim koncie na Facebooku.

- Wczoraj zapadły ostatnie decyzje w sprawie "Jaka to Melodia?" i naszych ostatnich dziesięciu odcinków. Nie gramy. Czyli to już koniec. 21 lat... Kawał życia. Waszego i mojego. Było pięknie. I nie dajmy sobie zabrać tych wspomnień! - mogliśmy przeczytać. Wpis ten natychmiast został zasypany całą lawiną komentarzy rozwścieczonych fanów, którzy nie mogli zrozumieć tej decyzji. Szybko okazało się jednak, że nie jest to wybór prowadzącego, a Telewizji Polskiej.

Dlaczego Robert Janowski nie prowadzi "Jaka to Melodia"?

Jak się okazuje, TVP postanowiło wprowadzić zmiany w formacie, który do tej pory cieszył się ogromną popularnością. Problemem było jedynie to, że o zatwierdzonych zmianach nikt nie poinformował prowadzącego, który oczywiście się z nimi nie zgadzał. Doszło do konfliktu między stronami, który ostatecznie zakończył się zrezygnowaniem Roberta Janowskiego ze współpracy z Telewizją Polską. Przez długi czas fani mieli nadzieję, że sytuacja się ustabilizuje i strony dojdą do porozumienia, ostatecznie jednak nic z tego nie wyszło, a w programie konieczny był nowy gospodarz. Podjęta została decyzja, by został nim jeden z najmniej lubianych polskich artystów - Norbi. Szybko okazało się, że wybór nie był trafiony - obecnie oglądalność spada, a widzowie bezustannie skarżą się na nieudolnego prowadzącego, który nie potrafi zachować się odpowiednio przed kamerami, a jego żarty pozostawiają wiele do życzenia. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Robert Janowski nowy program

Odkąd wiadomo już, dlaczego Robert Janowski odszedł z programu, pojawiają się pytania, kiedy mężczyzna zaangażuje się w jakiś nowy format, by fani nadal mogli oglądać go na ekranach. "Flesz" już krótko po jego odejściu z TVP informował o propozycji, jaką artysta dostał od konkurencji stacji. Z czasem Janowski rzeczywiście potwierdził, iż taka sytuacja miała miejsce i być może już wkrótce będziemy mogli go oglądać w nowym muzycznym formacie. - Nie chciałbym zostawiać swoich widzów, których najbardziej mi szkoda w tym przykrym zdarzeniu, że nie będzie programu „Jaka to melodia?” z moim udziałem. W związku z tym mamy w planach, na 95 procent już klepniętych, że od wiosny wystartujemy z nową propozycją artystyczną - zdradził w rozmowie z "Newseria Lifestyle". Jak podają media, nowa produkcja oparta ma być na formule quizu, lecz informacja, jaka stacja odpowiadać będzie za jej realizację i emisję, wciąż pozostaje tajemnicą. ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Antyfake - najpopularniejszy portal fact-checkingowy. Najważniejsze informacje
  2. Przepowiednie na 2019. Jackowski i inni ujawniają przyszłość!
  3. Ilu mężów miała Doda? Nie skończyło się na jednym
  4. Pocałunek Neptuna. Wyjaśniamy, co to jest
  5. Czy Kuba Wojewódzki ma bielactwo? Wstrząsające spekulacje mediów i fanów
  6. Agnieszka Chylińska ślub. To było niesamowite wydarzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News