Dlaczego Piotr Żyła rozstał się z żoną? Kontrowersje rozwodu

Dlaczego Piotr Żyła rozstał się z żoną? Kontrowersje rozwodu Źródło: Wikipedia/Clément Bucco-Lechat

Dlaczego Piotr Żyła rozstał się z żoną? Przedstawiamy kulisy bardzo głośnego rozwodu. Czemu doszło do ich rozstania?

Małżeństwo Żyłów

Dlaczego Piotr Żyła rozstał się z żoną? Problemy w ich związku pojawiły się dużo przed rozwodem. Podobno skoczek od dłuższego czasu nie mieszkał w domu, który kupił wspólnie z małżonką, Justyną Lazar. Według wyznań kobiety, Piotr dzień przed Wigilią powiedział jej, że ma kochankę oraz robił różne podchody, by ją psychicznie wykończyć. Do swojej wypowiedzi dodała również, że strasznie zawiódł ich dzieci i nie wie, czy zasługuje na miano ojca. 

Dlaczego Piotr Żyła rozstał się z żoną?

Rozstanie pary stało się bardzo głośne ze względu na ogromną ilość wpisów, które dodawała Justyna na portalach społecznościowych. W ten sposób rzucała różnej maści oskarżenia w stronę polskiego medalisty. Wielokrotnie powtarzała, że rozwód jest spowodowany zdradą. Podkreślała, że Piotr ma kochankę. Ten jednak postanowił odpowiedzieć na zarzuty i szybko zdementował plotki

- Nie są prawdziwe informacje, że inna kobieta była powodem problemów w związku i wyprowadzki z domu, który zbudowałem dla rodziny. Zostałem zmuszony do wyprowadzki, starałem się dojść do porozumienia z żoną, zadbać o dzieci i koncentrować się na treningach - taki post skoczek zamieścił na swoim Facebooku.

Po tym wpisie Justyna Lazar na swoim InstaStory zamieściła zrzuty ekranu rozmowy z rzekomą kochanką Piotra Żyły. Wiadomość dotyczyła ciąży tejże kochanki oraz zawierała zdjęcie, na którym wyraźnie było widać ciążowy brzuch kobiety. Wielu internautów uważa, że wiadomości zostały spreparowane przez małżonkę skoczka w celu zdobycia popularności.

Źródło: Viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News