Dlaczego Agata Duda milczy? Prezydent zdradził wszystko

Dlaczego Agata Duda milczy? Prezydent zdradził wszystko

Andrzej Duda przerywa milczenie. W rozmowie z tygodnikiem "Sieci" jasno mówi dlaczego jego żona nie wypowiada się na tematy polityczne. To ucina spekulacje na temat tego czemu Agata Duda unika mediów.

Niestety, atakują także moją żonę. Ubolewam nad tym. Zapewniam, że Agata jest osobą niezależną. To ona podjęła decyzję, by nie udzielać żadnych wywiadów.Realizuje obowiązki właściwe - jej zdaniem - dla Pierwszej Damy, wspiera akcje dobroczynne, pomaga ludziom, nie ukrywa tego przed mediami. Jest bardzo aktywna. Ci, którzy uważnie ją obserwują i uczciwie oceniają, doskonale to wiedzą - powiedział prezydent - Nie ma w dodatku takiego obowiązku. To ja jestem politykiem, a nie ona. Ona jest Pierwszą Damą - dodał. ZOBACZ TAKŻE: Seksowne koronki ciasno opinają się na Agacie Dudzie.

Andrzej i Agata

Para prezydencka wzięła ślub cywilny jeszcze w 1994 roku. Jednak to ten kościelny jest dla nich ważniejszy. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie pod ołtarzem krakowskiego kościoła Wizytek 18. lutego 1995 roku. 9 miesięcy później urodziła się ich córka, Kinga. Jak przyznał sam prezydent Duda, Kinga jest owocem ich nocy poślubnej. Dziś, studiująca prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim prezydencka córka jest obiektem westchnień całego Krakowa. Źródło: Party
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News