Takiego trollingu jeszcze nie było. Pudełko po kakao jako dzieło literackie

Takiego trollingu jeszcze nie było. Pudełko po kakao jako dzieło literackie Źródło: fot. lubimyczytać.pl

Do niecodziennej sytuacji doszło w polskiej sieci. Ktoś dla żartu dodał opakowanie po popularnym kakao na portal z recenzjami książek. Po niedługim czasie "Najwyższa jakość" autorstwa Cacao DecoMoreno okazało się hitem.

Ktoś - najpewniej w ramach żartu - dodał opakowanie po kakao do serwisu recenzującego książki przekonując, że "Najwyższa jakość" autorstwa Cacao DecoMorreno to zagraniczny bestseller.

fot. lubimyczytać.pl fot. lubimyczytać.pl

Jak można przeczytać w krótkim opisie książki, jej "bohater, którego imienia nie poznamy, jest typowym pracownikiem w supermarkecie. Niestety na osiedlu ma wielu wrogów. Doprowadzają go do szału, więc postanawia się wyprowadzić. Jednak wyprowadzka nie jest taka łatwa…"

Na reakcję pozostałych internautów nie trzeba było długo czekać. Duża ich część wzięła pudełko po kakao jako rzeczywisty bestseller i zaczęła poszukiwać innych dzieł niesamowitego autora Cacao DecoMoreno. Inni z kolei zaczęli podchwytywać żart i dowcipkować z poszukujących.

fot. facebook fot. facebook

Część internautów przekonuje, że to zaplanowana kampania reklamowa  popularnego w naszych domach produktu, jednak zainteresowanie jakie to wydarzenie zyskało i łatwość z jaką niektórzy w to uwierzyli jest i tak wyjątkowo duża.

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO

bh
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News