Rodzice w furii atakują Disneyland! Dzieci bawiły się otoczone ludzkimi prochami

Rodzice w furii atakują Disneyland! Dzieci bawiły się otoczone ludzkimi prochami Źródło: fot. wikipedia.org

Disneyland jest parkiem rozrywki, który znany jest na całym świecie. Co roku odwiedza go miliony gości, jednak tez wyszło na jaw, że dzieci bawiły się tam w otoczeniu ludzkich szczątków.

Disneyland jest marzeniem wielu dzieci, które chciałyby chociaż raz w życiu spędzić w nim dzień. Park rozrywki cieszy się gigantycznym uznaniem i niesłabnącą od lat popularnością. Powstały nawet jego różne odmiany położone w różnych miejscach. Jednak najsłynniejszymi są dwa amerykańskie. Walt Disney World Resort na Florydzie i kalifornijski Disneyland. Okazuje się, że w obu parkach znajdowane są regularnie ludzkie szczątki zarówno na trawnikach, jak i atrakcjach, czyli w miejscach, gdzie bawią się dzieci.

Disneyland pełen ludzkich szczątków

Odpowiedzią na to, skąd te się tam wzięły, jest kremacja. Ta staje się coraz bardziej popularna, jednak podejście Kościoła katolickiego do tego sposobu pochówku nie zmieniło się na przestrzeni ostatnich lat. To sprawia, że w naszym kraju wciąż znacząco przeważają tradycyjne pogrzeby. Jednak w USA kremacja jest bardzo powszechna i wiele osób pragnie, aby jego prochy zostały rozrzucone w jakimś konkretnym miejscu. Zazwyczaj jest to miejsce, z którym zmarły czuł się bardzo związany, ale niektórzy w swoich ostatnich wolach zdecydowanie dają się ponieść fantazji. Chodzi mianowicie o bezprawny proceder rozsypywania prochów zmarłych w Disneylandzie, który stał się prawdziwą plagą. Co prawda w parkach są specjalni pracownicy, którzy obserwują, czy nic takiego nie ma miejsca, jednak wiadomo, że nie wszystko można dostrzec. Tym bardziej gdy rozsypywanie prochów ma miejsce wewnątrz danej atrakcji, a do tego również dochodzi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ludzkie prochy w Disneylandzie

Wiele osób nie może sobie tego nawet wyobrazić, a rozzłoszczeni rodzice dają upust swojej wściekłości. Szefostwo parku informuje, że dzieciom nic nie grozi ze względu na wysoką temperaturę w piecu kremacyjnym, wszelkie drobnoustroje giną, jednak to zdaje się nie przekonywać rodziców pociech, które znalazły np. w krzakach kupkę ludzkich szczątków. - Ten rodzaj zachowania jest surowo zakazany i bezprawny. Goście, którzy próbują to robić, będą wyprowadzani z obiektu - informuje rzecznik prasowy korporacji. Ciężko zrozumieć co kieruje ludźmi, którzy decydują się na tak nietypowy pochówek. Jednak trzeba przyznać, że park rozrywki, w którym bawią  się dzieci, nie jest odpowiednim miejsce na rozsypywanie prochów i rodzice mają absolutną rację, twierdząc, że jest to niedopuszczalne.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polska liderem raportu UE. Nie ma się jednak z czego cieszyć
  2. Dawna gwiazda TVN ostro uderza w Rusin i Kraśko! Opadną Wam szczęki
  3. Polska mega gwiazda nieuleczalnie chora. „Byłam przerażona diagnozą”
  4. Musieli uśpić starego psa. Przed zastrzykiem zrobili dla niego coś cudownego
  5. Znaki zodiaku, które uznane są za NAJBRZYDSZE. Nie chcesz być na liście
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News