Tę bajkę pokochaliśmy wszyscy! Dziś Disney zrobił coś niesamowitego

Tę bajkę pokochaliśmy wszyscy! Dziś Disney zrobił coś niesamowitego Źródło:

Disney znowu zaskakuje! Na temat decyzji o remake'ach klasycznych filmów animowanych rozpisywano się tygodniami. O ile poprzednie produkcje były ciekawą propozycją odświeżenia pamięci o bajkach z dzieciństwa, dziś wiemy, że Disney wyprodukował film oparty na klasycznej kreskówce z lat 90-tych.

Disney to popularna wytwórnia filmowa. Wszystko zaczęło się, gdy Walt Disney postawił pierwsze kreski pod Mickey'iego . Za sprawą rezolutnej myszki o Walcie Disneyu usłyszał cały świat, a on sam stał się czołowym producentem filmów animowanych. Twórca otrzymał w swoim życiu kilka Oscarów, między innymi te najbardziej prestiżowe, czyli nagrody honorowe. Za jego życia przekształcono małą wytwórnię w wielkie studio produkcyjne, a obecnie Disney jest jedną z największych wytwórni filmowych na świecie, odpowiedzialny między innymi za nowe filmy z serii Gwiezdnych Wojen.

Disney przedstawia Simbę na nowo

W wypuszczonym przez wytwórnię zwiastunie nowego filmu live-action, czyli nie animowanego filmu, w którym występują prawdziwi aktorzy, widzimy, jak zmieniła się nie tyle sama historia małego Simby, ale sposób w jaki została opowiedziana. W scenariuszu nie ma większych odstępstw od oryginału, jednak nowe technologie pozwalają na zaprezentowanie historii z całkowicie innej strony. Między innymi, będzie to popis dla aktorów, którzy wystąpią na żywo, przed kamerami, a nie jak wcześniej, jedynie za mikrofonem. Różnica pomiędzy poprzednią produkcją z 1994 r. a tym, co zaprezentował teraz Disney, jest ogromna. Przede wszystkim jakość filmu jest oszałamiająca. Wiadomo, że dzisiejsza technologia pozwala na dużo więcej niż jeszcze przed kilkunastoma laty. Ze zdobyczy tej właśnie korzystali reżyser widowiska, John Favreau oraz jego producenci. Niesamowite efekty specjalne, zapierające dech w piersiach krajobrazy i to, co wszyscy lubimy najbardziej, czyli gwiazdorska obsada. DALSZY CIĄG ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Disney zabiera się za klasykę

Od dawna wiadomo, że Disney planował produkcję "Króla Lwa" jako live action filmu. Konkrety nie były jednak znane, co wszystkim fanom nie dawało spokoju. Po nowym zwiastunie wiemy jednak bardzo dużo. Przede wszystkim, dowiedzieliśmy kto wystąpi w filmie. Nie dziwi fakt, że główną rolę dostał Donald Glover. Od kiedy został zauważony jego talent aktorski, praktycznie każda wytwórnia chciała podpisać z nim kontrakt. W pozostałych rolach wystąpią takie gwiazdy jak James Earl Jones jako Mufasa czy chociażby Beyonce jako Nala. Dla wszystkich, którzy nie mogą się doczekać komicznego wątku Timona i Pumby informujemy, że w tych rolach występują Seth Rogen i Billy Eichner. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Edyta Górniak przeżywa trudne chwile po rozstaniu. Współczujemy
  2. Anna Lewandowska: Kiedyś jej życie było koszmarem
  3. Oliwia Bieniuk z chłopakiem! Kim jest wybranek córki Przybylskiej?
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  5. Znaki zodiaku i ich idealne mieszkanie. Jak powinno wyglądać?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News