Jego śmierć to ogromny cios dla fanów. Gwiazdor disco polo zmarł na raka

Jego śmierć to ogromny cios dla fanów. Gwiazdor disco polo zmarł na raka

Disco polo kojarzone jest z kolorowymi strojami, pięknymi tancerkami oraz wokalistą, który potrafi rozbudzić publikę pod sceną, jednak nawet w tej branży zdarzają się smutne chwile. Śmierć uwielbianego artysty z zespołu Tex wstrząsnęła polską sceną muzyczną oraz jej fanami. Cała Polska kibicowała mu w walce o życie. 

Disco polo kojarzone jest wyłącznie z zabawą, śpiewem i imprezami tanecznymi, gdzie wszyscy świetnie się bawią, a wokalista zachęca do końca wszystkich pod sceną. Okazuje się jednak niestety, że nawet w tej branży dochodzi do tragicznych momentów. Tak właśnie stało się 2 lata temu, kiedy to odszedł Paweł - klawiszowiec zespołu disco polo Tex.

Śmierć gwiazdy disco polo

Paweł Jurczyszyn był gwiazdą zespołu Tex. Muzyk grał na klawiszach, niestety długi czas przed śmiercią cierpiał na przewlekłe zapalenie trzustki, z którym ostatecznie nie udało mu się wygrać. Koledzy z zespołu na pierwszą rocznicę śmierci przyjaciela opublikowali wzruszający filmik przypominający o muzyku, napisali również o nim kilka słów. - Odkąd od nas odszedłeś Przyjacielu zostawiając po sobie niewyobrażalną pustkę, nic już nie było potem i nie będzie nigdy takie samo, ten dzień będzie Twoim dniem do końca naszego istnienia... - przeczytać można było na profilu zespołu. W tym roku za to uczcili pamięć zmarłego krótkim wpisem opublikowanym w mediach społecznościowych. - Dziś mijają dwa lata odkąd nie ma z nami Pawła... Paweł nie zapomnimy NIGDY! - tak zespół przypomniał swoim fanom o zmarłym członku grupy. Wiadomość o śmierci Pawła wstrząsnęła 2 lata temu światem disco polo oraz jego fanami. Mężczyzna długo walczył o życie zmagając się z chorobą, przez co na jego śmierć nie był przygotowany nikt. Wiadomość wywołała rozpacz wśród fanów, którzy nie mieli pojęcia, że choroba mężczyzny może zagrażać jego życiu. Pod wpisem natychmiast pojawiły się dziesiątki wpisów wyrażających współczuje członkom zespołu oraz rodzinie zmarłego. disco polo screen/youtube/Grupa Tex ZOBACZ TAKŻE: 
  1. PiS nie pozwoli Wassermann odejść w cień. Oto co się stanie po wyborach
  2. Wiemy, kiedy Beata Szydło stanie przed sądem. Jest termin rozprawy
  3. Fani Barw Szczęścia są wściekli! Skrzywdzona bohaterka trafi do… więzienia?!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News