Król disco polo zarabia fortunę. Sytuacja w jego domu jest rozpaczliwa

Król disco polo zarabia fortunę. Sytuacja w jego domu jest rozpaczliwa

Disco polo to bardzo dochodowy biznes. Jeśli ktoś w to nie wierzy, to powinien sprawdzić, ile zarabia Zenek Martyniuk. Zarobki króla gatunku są ogromne. Niestety, pieniądze to nie wszystko. Sytuacja w jego domu jest bowiem rozpaczliwa.

Disco Polo sprawiło, że Zenek Martyniuk zaistniał na scenach polskiej estrady. Lider zespołu Akcent, którego życie jest właśnie portretowane przez filmowców, nigdy nie mógł narzekać na zarobki. Niestety popularny muzyk na takie samo szczęście jak w zawodzie, nie może liczyć w życiu prywatnym. Co dręczy uwielbianego wokalistę?

Disco Polo dało Martyniukowi fortunę. Czy dało również szczęście?

Mimo że król disco-polo za granie swoich największych przebojów inkasuje kwoty powyżej 25 tysięcy złotych za występ i regularnie zapraszany jest do telewizji, to nie może liczyć na spokój i dużą ilość czasu spędzonego ze swoją rodziną. W jego życiu prywatnym nie dzieje się dobrze. - Co do kwot, to nie mogę się wypowiadać. Powiem za to, że faktycznie Zenek rocznie daje od 200 do 300 koncertów - mówi "Party" menedżer piosenkarza. Jeśli ufać liczbom, które podaje współpracownik artysty, na jego konto rocznie powinno wpływać około 5 milionów złotych. Kwota ta jest jednak o wiele większa dzięki licznym występom na festiwalach i dzięki filmowi, który właśnie powstaje. Ten będzie portretował życie króla disco polo. Jak się jednak okazuje, pieniądze to nie wszystko i rodzina popularnego artysty musi zmierzyć się z prawdziwym dramatem. Co się dzieje za kulisami spektakularnego życia scenicznego?DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szczęścia nie da się kupić za pieniądze. Gwiazdor się o tym przekonał

Mimo że sam Martyniuk przez lata zapewniał dobre warunki bytowe swojej rodzinie, to ta znalazła się przed prawdziwym wyzwaniem. W dużym stopniu winny jest temu syn muzyka - Daniel, który jest osobą uzależnioną od narkotyków i miał stosować przemoc werbalną, jak też wyrzucić z domu ciężarną żonę. Żona Martyniuka codziennie musi zmagać się z nieprzychylnymi uwagami ze strony fanów swojego męża, którzy często w bardzo niecenzuralnych słowach odnoszą się do jej syna. – Najpierw słuchać, potem sądzić. Najpierw myśleć, potem mówić. W gniewie milczeć. Nigdy nie baw się uczuciami drugiej osoby, bo w życiu za to kiedyś zapłacisz. [...] Tak długo, jak żyję, będę twoim rodzicem. Będę cię pouczała, doprowadzała do szału, będę twoim najgorszym koszmarem, ponieważ cię kocham. Kiedy to zrozumiesz, będę wiedziała, że stałeś się dorosłą, odpowiedzialną osobą. Nigdy nie znajdziesz nikogo takiego, kto kocha, modli się, troszczy i martwi się o ciebie bardziej niż ja – napisała matka Daniela Martyniuka.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Emeryci dostaną zawału. Oto kim jest mąż najbardziej ZNIENAWIDZONEJ gwiazdy TVN
  2. Dawna ikona TVP, dziś wygląda POTWORNIE. Nie uwierzycie, kto jest jej mężem!
  3. Współpracownicy Szelągowskiej "padali jak muchy". Widzowie poznali kulisy
  4. Wiadomość przekazana przez TVP przeraża. Wraca koszmar ws. dziecka zamkniętego w pralce
  5. Gwiazdor Big Brothera po latach zrobił karierę. I naglę zniknął
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
źródło: Nasz Czas   Następny artykuł